Kolejna Wirtuoz Challenge w Rawie Mazowieckiej w hali na 3000 widzów

18 wrzesień 2019
1

Podsumowanie ostatniej Wirtuoz Challenge „Special Edition” w Wolborzu ze współorganizatorem Michałem Maciejkiem, która tym razem powstała dzięki mieszkańcom miasta:

Jest coś takiego jak budżet obywatelski, gdzie mieszkańcy powiatu mogą decydować jak i na co przeznaczymy dane środki. W tym roku wygraliśmy 294 tysięcy złotych jako Stowarzyszenie Wirtuoz na popularyzację sportów walki. To nie była tylko ta gala, ale także otwarcie sekcji Octopus Wolbórz, gdzie mieliśmy tylko parter, a teraz jest także boks, MMA i cała przekrojówkę, do tego kobiety w projekcie samoobrony. Kolejny budżet wygraliśmy znowu i przeznaczymy ją na kolejną, zamkniętą edycję. Myślę, że będziemy też robili gale numeryczne głównie w województwie łódzkim. Do tego będzie duży projekt grapplerski przy gali w Rawie, o którym będę informował.

Walki, które były to był absolutny top. Z K-1 walczą mega znani zawodnicy, do tego utytułowani w MMA, plus zawodnicy anonimowi i dopiero wchodzą na tę scenę, ale dają widowiskowe pojedynki. Za przykład posłuży pierwsza walka, gdzie Damian Wąsowski wziął wyzwanie w czwartek. Chłopak, który miał problem z wagą i do tego nigdy nie walczył w MMA, nawet amatorskim, bo do tej pory walczył w kickboxingu a dał takie wystąpienie, że nie powstydziłaby się tego żadna walka zawodowa.

Jednocześnie usłyszeliśmy ciakawą zapowiedź przyszłorocznych planów, gdzie organizacja po raz pierwszy wyjdzie poza Wolbórz:

Teraz mogę powiedzieć otwarcie, że kolejna edycja to będzie nie lada wyzwanie, bo czeka nas hala na 3000 i tam zrobić hałas, zapełnić obiekt to będzie duże wyzwanie, dlatego trzeba zrobić fight card tak, żeby to się udało. Prawdopodobnie będzie to gala w Rawie Mazowieckiej z datą 13 lutego. Podtrzymuję równocześnie to co mówiłem już przy pierwszej gali, że jedną w roku musimy robić w Wolborzu, który jest naszą kolebką.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Amoon
Amoon
3 lat temu

Trzeba atakować rynek. Dobre zawody po raz kolejny pewnie to i 3 koła przyjdzie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x