KSW 51: Pudzianowski vs Jun, Bakocevic vs Mańkowski oraz Ilić, Racić i Pejić na karcie walk

autor:
14 Wrzesień 2019
6
KSW 51: Pudzianowski vs Jun, Bakocevic vs Mańkowski oraz Ilić, Racić i Pejić na karcie walk

Znamy główne wydarzenie chorwackiej KSW 51. Zagreb Arena zadrży pod naporem ciosów Mariusza Pudzianowskiego z Erko Junem, którzy zmierzą się ze sobą 19 listopada. Ponadto to, oficjalnie potwierdzono walkę „Borys Mańkowski vs Vaso Bakocević”.

Dla napędzającego lokomotywę KSW Pudzianowskiego, starcie z promowanym Erko Junem będzie swego rodzaju sprawdzianem , którego wynik podpowie włodarzom, czy stery sprzedaży PPV powinien przejąć perspektywiczny Jun, czy to popularny Pudzian dalej będzie przewodził polką federacją. Pudzianowski aktualnie znajduje się na fali dwóch porażek z Karolem Bedorfem i Szymonem Kołeckim, natomiast Bośniak może pochwalić się 36-sekundowym odprawieniem Akopa Szostaka. Niepokonany 29-latek tak skomentował zestawienie z Pudzianowskim:

Dla mnie to jedno z największych wyzwań w karierze, nie tylko w MMA ale w ogóle. Udowodnię przed światem, że jestem do tego zdolny. Oczywiście to dla mnie zaszczyt, bo on wiele dokonał dla sportu również poza klatką.

To zupełnie inny wymiar, on jest zwierzęciem, nie jest zwykłym człowiekiem. To dla mnie krok naprzód i jest dla mnie kolejnym etapem na drodze. Będę trenował ciężej niż kiedykolwiek.

Nie zwlekałem nawet chwilę, gdy padła propozycja. Potrzebowałem trochę czasu, by być na niego gotowym. Więc tak, zróbmy to.

Schodząc kilkanaście kilogramów niżej, były mistrz wagi półśredniej Borys Mańkowski powróci po trzech porażkach z rzędu, konfrontując się z „psychopatycznym” Vaso Bakocevicem w umownym limicie 73 kg.

Na rozpisce nie zabraknie Aleksandra Ilicia (12-2-0), fenomenalnego Antuna Racica (23-8-1) oraz Filipa Pejica (14-2-2).

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
gggKalbarkapNajMMAnAN Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ggg
Gość
ggg
Offline

myśle że to jedna z ostatnich walk Pudziana (swoje zrobił- udowodnił że jest fighterem, ciężką pracą pewien poziom osiągnął chociaż niewielu w Niego wierzyło ale jest poziom którego nie przeskoczy) tak czy inaczej należy Mu się szacunek za wolę walki i determinację !!!

AN
Gość
AN
Offline

Całym sercem za Junem 🙂

kap
Gość
kap
Offline

Ciekawe, kto w związku z tym dla Kołeckiego na Gliwice. Pewnie będzie gotowy wskoczyć na ew. zastępstwo za Maria bądź Juna.

NajMMAn
Gość
NajMMAn
Offline

Bedorf

Kalbar
Gość
Kalbar
Offline

Jak Szymon da radę z Bedorfem to będzie masakra!!!!

kap
Gość
kap
Offline

Dzięki za info.