Łukasz Brzeski rywalem Ednaldo Oliveiry na Babilon MMA 10

10 wrzesień 2019
1
Łukasz Brzeski rywalem Ednaldo Oliveiry na Babilon MMA 10

Często mówi się o pojedynkach w warunkach sporo powyżej poziomu morza, to czemu nie 125 metrów pod ziemią? Dokładnie w takich warunkach odbędzie się dziesiąta Babilon MMA, która 26 października zawita do Kopalni Soli „Wieliczka”. Pośród walczących jasnym blaskiem podziemia rozświetlą niemalże miejscowy Łukasz Brzeski (6-1-1) z Krakowa, oraz przyjezdny Ednaldo Oliveira (20-5-1).

Brzeski jest po wyrównanym pojedynku z Michałem Kitą, z którym miał walczyć w Międzyzdrojach, ale o ile nas pamięć nie myli, Polak nie mógł przyjąć propozycji z powodu urazu. W jego miejsce wyszukano więc Brazylijczyka, który rozprawił się z Kitą na przestrzeni niecałych trzech rund, więc teraz ich zestawienie wydaje się naturalną koleją rzeczy. W rozmowie z Polsat Sport organizator wyjawił, iż Łukasz walczy nie tylko o zwycięstwo, ale i coś więcej:

Zaraz po walce Kity z Oliveirą, pomyślałem o zorganizowaniu pojedynku Brzeskiego z Brazylijczykiem. I jestem pewny, że to będzie lepsza walka od tej w Międzyzdrojach. Jeśli Łukasz zwycięży, na wiosnę dostanie szansy rywalizacji o pas Babilon MMA.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nandi L
Nandi L
2 lat temu

Bardzo miła wiadomość dla kibiców z Podhala! Pozdrawiam z NT. Ogień Łukasz!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x