Łukasz Lubomski przed Ragnarok MMA 2: „Walka u siebie to duża mobilizacja.”

06 wrzesień 2019
0

Uczestnik walki wieczoru i trener miejscowego No Limits Inowrocław Łukasz Lubomski po ważeniu Ragnarok MMA 2, gdzie nasz rozmówca opowiedział nam skąd pomysł, żeby zajmował najwyższe miejsce w karcie walk, mimo iż w rozpisce są bardziej doświadczeni od niego zawodnicy:

Z organizatorem  gali Damianem Domachowskim znamy się od wielu lat, plus lokalizacja gali w Inowrocławiu, dlatego jest to walka wieczoru.

Ten pojedynek to duża mobilizacja. Dopalacz który, jak mam nadzieję, zapewni mi zwycięstwo oraz reklamę klubu, dzięki czemu być może mnóstwo młodych ludzi spróbuje swoich sił w MMA. Zapraszam wszystkich na trening.

Póki co z zawodowych startów Łukasz ma na koncie jedynie ubiegłoroczną przegraną. Zapytaliśmy go więc dlaczego musieliśmy czekać półtora roku na powrót:

Jestem po dwóch kontuzjach, miałem dosyć dużą wagę wyjściową: 90 kg,więc od 2,5 miesiąca robię wagę, a od 1,5 miesiąca dopiero trenuję, więc waga szła ciężko, ale poszła. Najważniejsze, że jest osiągnięty limit. Wszystko się zgadza.

Nie zabrakło oczywiście kwestii gruzińskiego rywala Tsotne Darchia:

Gruzin to twardy chłopak, raczej nie zwątpi, parter opanowany na wysokim poziomie. Planu nie chcę zdradzić, ale obiecuję że mam coś przygotowane.

Gala Ragnarok MMA 2 rozpocznie się w sobotę o godzinie 19:00 na hali OSiR w Inowrocławiu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x