Michał Gutowski vs Mateusz Ostrowski w walce wieczoru Gladiator Arena 13

03 Wrzesień 2019
1
foto.: facebook.com

Już 26 października w Pyrzycach odbędzie się gala Gladiator Arena 13, gdzie w walce wieczoru o mistrzowski pas  zobaczymy starcie rewanżowe pomiędzy Michałem Gutowskim (9-9), a Mateuszem Ostrowskim (8-9).  Do pierwszej walki tych zawodników doszło na gali Gladiator Arena 7, gdzie Ostrowski wygrał w drugiej rundzie przez nokaut, a przy okazji złamał rywalowi szczękę przez co „Gutek” zrobił sobie czteroletnią przerwę od startów.

Ostrowski to zawodnik Octopus Łódz, który jest obecnie po trzech porażkach z rzędu. Ostatni pojedynek stoczył w sierpniu na gali Babilon MMA 9 w Międzyzdrojach, gdzie przegrał przez jednogłośną decyzję z Łukaszem Sudolskim. Rok temu na gali XFN walczył z Karlosem Vemolą, ale niestety przegrał w drugiej rundzie przez ciosy w parterze. W przeszłości walczył z takimi zawodnikami jak: Michał Fijałka, Harcho Darpinyan, Cezary Kęsik czy Adam Kowalski.

Gutowski to 36 letni zawodnik szczecińskiego klubu Juggernaut Gold Team, który zawodowo walczy od 2010 roku. Po czteroletniej przerwie udanie powrócił do startów w październiku ubiegłego roku, gdzie na gali Gladiator Arena 12 znokautował w trzeciej rundzie Adama Wiśniewskiego.  Ostatni pojedynek stoczył na gali FEN 25 przegrywając już w pierwszej rundzie z Wojciechem Januszem. Niesiony dopingiem swoich kibiców będzie chciał się zrewanżować Mateuszowi, a przy okazji zdobyć mistrzowski pas.

Gala Gladiator Arena 13 odbędzie się 26 października w Pyrzycach. Bilety dostępne są u organizatora i punktach sprzedaży w cenie od 40 do 100 zł.