Mistrz FEN Adrian Zieliński vs mistrz Babilon MMA Daniel Rutkowski w Wieliczce

03 Wrzesień 2019
3
Mistrz FEN Adrian Zieliński vs mistrz Babilon MMA Daniel Rutkowski w Wieliczce

Dziesiąta gala Babilon MMA nie mogła się odbyć tak po prostu i w związku ze zbliżającą się, okrągłą 10-tą galą w Wieliczce, nie mogło zabraknąć specjalnych atrakcji. Przed chwilą Tomasz Babiloński zapowiedział podwójne uderzenie mistrza FEN Adriana Zielińskiego (19-8) w starciu z mistrzem Babilonu Danielem Rutkowskim (8-2):

O współpracy pomiędzy organizatorami mówi się już dobre kilka dni. Wczoraj Paweł Jóźwiak obecny w studio MMAnews Live jeszcze grał na zwłokę przekonując, że wiele rzeczy jeszcze musi zostać ustalone:

Rozmawiamy, dopinamy szczegóły i chcemy mieć wszystko jasne, klarowne, z góry ustalone. Dlatego musimy jeszcze z Tomkiem porozmawiać i przegadać różne warianty, które mogą się pojawić. Wolę to zrobi, żeby zamiast współpracy nie wynikła jedna wielka wojna.

Na pewno wszyscy na tym skorzystają, zarówno zawodnicy, fani jak i organizatorzy. Doszliśmy do porozumienia i chciałbym, żeby więcej polskich promotorów wspierało się, nie patrzyło na siebie wilkiem, bo to chyba lepiej dla wszystkich a zawodnicy nie są blokowani, więc samo show również wyjdzie na tym lepiej.

Ostatecznie kilka godzin padło to ciekawe ogłoszenie i oto mamy mistrza FEN, który po trudnym 2016-2018 potrafił odbić się i przejąć pałeczkę lidera w 66 kg. Po drugiej stronie stanie jednak utalentowany czempion Babilonu, który udowodnił ciągiem ośmiu wygranych z rzędu, że żadnej rywalizacji się nie boi. A to nie będzie łatwe wyzwanie w którego wyniku zwycięzca będzie posiadaczem pasów obu organizacji.

Gala Babilon MMA 10 odbędzie się 26 października w Kopalni Soli „Wieliczka”.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalbar
Kalbar
1 rok temu

Rutkowski raczej zapasami zameczy Zielińskiego

nevermint
nevermint
1 rok temu

Świetny pomysł! Wspominałem, że idealnie by było jakby się siły połączyły!;)

kap
kap
1 rok temu

Walka sztos się szykuje – brawo!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x