Najman: „Wszyscy wyczuli zranionego wilka, ale wilk jeszcze potrafi zagryźć”

03 Wrzesień 2019
2

Marcin Najman chwilę po konferencji prasowej promującej 10-tą edycję Meczu Charytatywnego „Żużlowcy vs Bokserzy” w Częstochowie, gdzie opowiedział nam o idei kryjącej się za jubileuszową imprezą:

Zawodnicy sportów walki to zwykle bardzo otwarci ludzie na krzywdę jakie dzieje się w ogóle na świecie. Ja zrobiłem 9 edycji, ta będzie jubileuszowa i nie ma żadnego kłopotu, żeby namówić topowych chłopaków, aby wystąpili w takim meczu. To są po prostu porządni ludzie. Nie będzie Szpilki i Wacha, ale wszyscy inni którzy mogą to są. Tomasz Sarara, Ewa Piątkowska, Rafał Jackiewicz, Mateusz Masternak, Marcin Rekowski, to naprawdę solidna ekipa.

Na takich imprezach zamiast biletów są cegiełki. One są w kwocie 10 złotych i każdy kto przyjdzie na nasz mecz, to już pomaga. My te środki rozdzielimy dla naszych beneficjentów. Jest to Oliwierek, ryan i Tymek, czyli ciężko chorzy chłopcy walczący o swoje zdrowie. mamy również ośrodek adopcyjny, który świetnie opiekuje się dwudziestoma trzema dziećmi, które zostały porzucone przez swoich rodziców po porodzie. Dlatego z największą przyjemnością dorzucimy sie do tego, tak jak i do rehabilitacji wybitnego żużlowca Tomasza Golloba.

Nasza rozmowa przebiegała dosłownie godzinę przed oficjalnym ogłoszeniem jego starcia z Piotrem Witczakiem, a.k.a. Bonusem BGC na gali FAME MMA 5, ale „El Testosteron” nie omieszkał napomknąć czego powinniśmy być świadkiem w najbliższych miesiącach:

Już niedługo wszyscy się czegoś dowiecie i wszystkie karty zostaną odsłonięte. Będzie bardzo ciekawie. To niesamowite, bo gdy człowiek jest już cieniem samego siebie, to tyle ofert spływa, wręcz nieporównywalnie do tego gdy byłem… (w formie). Dokładnie tak jest i to nie są żarty. Jak taki maluszek jak Wrzosek mógłby podskakiwać do człowieka, który walczy w kategorii ciężkiej? Przecież ja temu człowiekowi nic nie zrobiłem, a on ewidentnie wyczuł biznes, wyczuł zranionego wilka, ale ten zraniony wilk i tak by go zagryzł. Natomiast przed tym trzeba będzie jeszcze zbombardować na pięści Trypałkę. Jeszcze wszystko zobaczymy, mianowicie co będzie przed. To znaczy ja wiem, ale nie mogę teraz powiedzieć. Myślę, że dowiemy się jeszcze we wrześniu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
1 rok temu

Ja to jestem jego fanem teraz wygrana z bonusem,nastepnie rewanz z trybsonem wygrany poniesie go fala po zdominowaniu bonusa I moze na ksw 60 wielki rewanz z pudzianem o pas wagi ciezkiej jak tylko lewy wymysli jak wyjebac anglika z tronu.

kap
kap
Reply to  Janek
1 rok temu

Abstrahując od tematu newsa, to już od lat zastanawiam się, dlaczego KRS1 nie zrobi dywizji superciężkiej, gdzie możnaby zestawić o pas Mariusza z np. Luglu i wykręcić kolejny rekord.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x