Niedźwiedź i Łopaczyk kolejnymi uczestnikami programu „Best of the best” na TVP Sport

26 Wrzesień 2019
5
Niedźwiedź i Łopaczyk kolejnymi uczestnikami programu „Best of the best” na TVP Sport
foto.: Michał Biel

Dwa kolejne nazwiska dopisano do rozpiski programu „Najlepszy z najlepszych”, który zagości na antenie TVP Sport na początku października i to już kolejny przypadek, gdy zawodnik będzie musiał dopasować swój ciasny harmonogram. Tym razem mowa o Tymoteuszu Łopaczyku (6-1), który 12 października zmierzy się z mocnym Michałem Golasińskim na FEN 26, a chwilę później weźmie udział w wyścigu o 50 tysięcy i uwaga… kontrakt z ACA.

Ktoś zapyta „Ale jak to jest, że zawodnik FEN walczy o angaż a WCA?”, co naturalne i dlatego wydaje się to również niemałym zaskoczeniem dla samych fanów, którzy nie rozumieją sytuacji, Dlatego czujny Paweł Jóźwiak szybko wyjaśnił sprawę:

Sprawa jest znacznie prostsza w przypadku Adama Niedźwiedzia (6-3), który swego czasu wybrał drogę medialną i oprócz nagrody, zapewne sam udział w programie jest dla niego dobrą metodą na dodatkowy PR, z którego nie omieszka skorzystać. W tym roku śląski zawodnik przerwał dwuletnią absencję, wygrywając na RWC 2. Październikowy program być może sprawi, że uda mu się nadrobić frekwencję występów w klatce.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Przemek
Przemek
1 rok temu

Ta… Pan Jóźwiak ma „wszystko pod pełną kontrolą” 😀 . Niedźwiedź był w Tap Madel. To może kolejny taki celebryta typu Alan Kwieciński wejdzie bo chyba Trybson ma jakaś walkę.

eMWu
eMWu
1 rok temu

„Wszystko jest pod pełną kontrolą i do ułożenia” – tzn jest pod kontrolą czy nie, skoro jest też „do ułożenia”? Mam wrażenie że to chyba jednostronna opinia Pana Jóźwiaka 🙂

moon
moon
1 rok temu

Myślę że Najman też powinien powalczyć o kontrakt.

Kalbar
Kalbar
1 rok temu

No ok a jeśli Łopaczyk wygra turniej i odmówi kontraktu z ACA to on przepada czy dostaję go drugi finalista? Jak dla mnie bezsensu. Chyba że Tymek ma inne zdanie o tym kontrakcie niż jego obecny Włodarz 😎