Niepokonany Krzysztof Gutowski wzmocni dywizję piórkową na Babilon MMA 10

12 Wrzesień 2019
0

Krzysztof Gutowski zaledwie dwa tygodnie po wygranej w Bielawie, którą potraktował jako etap przejściowy do właściwego pojedynku na Babilon MMA 10 w Wieliczce:

Tak, tamtą walkę i przygotowania potraktowaliśmy jako etap przygotowań do pojedynku na Babilon MMA 10. To był taki crash test dla zreperowanego kolana, żeby zobaczyć czy wszystko jest OK i poszło pomyślnie. Teraz zmniejszyłem reżim treningowy i teraz wróciłem na wysokie obroty i tak będzie już do walki.

Po siedmiu zwycięstwach bez porażki, fani chcieliby zobaczyć Gutka z jakimś poważniejszym rywalem i jest szansa, że w październiku taki właśnie będzie ten przyjezdny fighter:

Nie potrafię tego powiedzieć ja czy jest większym wyzwaniem, ale zrobią to ludzie już po samej walce. Na pewno jest mocny, doświadczony i patrząc z boku, oceniam jego jako faworyta. Myślę, że będzie to ciężki pojedynek dla mnie zarówno stylistycznie i jak również to, że jest mocnym zawodnikiem. Będzie więc okazja zrobić fajną walkę.

Fani z pewnością od razu mogą go postrzegać jako przyszłego pretendenta do tytułu, podczas gdy na tej samej gali dojdzie przecież do rewelacyjnego starcia mistrza FEN Adriana Zielińskiego z mistrzem Babilon MMA Danielem Rutkowskim:

Na pewno będę uważnie się przyglądał, ale przede wszystkim jako kibic, bo to będzie fajna walka. Lubię ich i miałem okazję trenować z każdym z nich. W moim mniemaniu faworytem jest Adrian, bo był na tym poziomie i bił się z takimi rywalami jak Rutek, więc to Adrian będzie tym wejściem na wyższy poziom dla Daniela. Jeżeli miałbym patrzyć pod kątem rywala na przyszłość to cieszę się, że faworytem jest Adrian, bo jeżeli miałbym się bić z którymś z nich, to wolałbym żeby to był właśnie on. Nikt się nie lubi bić z takimi dobrymi zapaśnikami jak Daniel i nie musieć się z nim siłować, bo wolałbym to przewalczyć w stójce. Nie chcę jednak tak daleko wybiegać w przyszłość, bo muszę najpierw wygrać kolejną walkę, a może kolejną i kolejną.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x