PLMMA 79 Rzeszów, PLMMA 80 Warszawa! Szaflarski, Pasternak, Bryczek w październiku

12 Wrzesień 2019
5
PLMMA 79 Rzeszów, PLMMA 80 Warszawa! Szaflarski, Pasternak, Bryczek w październiku
foto.: Paweł Grabowski

Warto zostawić skrzynkę mailową uruchomioną w tle… dosłownie przed kilkoma sekundami organizacja PLMMA zapowiedziała 79 galę, która tym razem zmierza w kierunku Rzeszowa. Na karcie walk zobaczymy nie lada nazwiska.

W rozpisce dosłownie nie mogło zabraknąć Mistrza Świata oraz posiadacza pasa wagi ciężkiej Profesjonalenj Ligi Kevina Szaflarskiego (6-1), który ostatnie miesiące spędził na treningach w USA. Jego kibice nie będą mieli daleko, by dotrzeć na miejsce i dopingować go w jego zmaganiach.

Oprócz niego zobaczymy powracającego do organizacji Michała Pasternaka, który po okresie One Championship gdzie walczył o pas, teraz ma chrapkę na tytuł Profesjonalnej Ligii o który nigdy nie było dane mu walczyć mimo ciągu zwycięstw.

Ciekawie zapowiada się także „come back” Roberta Bryczka (10-2), który w czerwcu przerwał 2,5 letnią absencję od zawodowych startów i obecnie ma już siedem wygranych z rzędu.

Jakby tego było mało, organizacja od razu zapowiedziała kolejną galę PLMMA 80, która odbędzie się ponownie w stolicy z datą 20 grudnia. Nie zabraknie wówczas świeżej, młodej krwi w postacie Cezarego Oleksiejczuka, który zamierza iść w ślady brata i walczyć o marzenia.

Wszystko to antenie TVP Sport w piątek 18 października, a później 20 grudnia.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
moon
moon
1 rok temu

Przereklamowany póki co. Z nikim wartościowym nie walczył, same bambry. To ze trenuje w USA nic nie znaczy, pewnie za mamusine pieniądze. Zobaczymy jak sie zacznie mierzyć z polska czołówka która i tak jest zamiatana przez byle przyjezdnych zza granicy. Pora na jakieś porządne wyzwania a nie obijanie byle kogo.

Kalbar
Kalbar
1 rok temu

Póki co to ten talent Kewina nie daje się pokazać. Walka o pas była jaka była. Może w końcu się uda powalczyć. Czas na młodych Wilków

Zawodnik32
Zawodnik32
1 rok temu

Czekam na Kevina w FEN albo KSW. Skoro taki talent, nie się nim ktoś zainteresuje. Chętnie bym go pooglądał w akcji.

Nandi L
Nandi L
Reply to  Zawodnik32
1 rok temu

Ja też!

Tomi
Tomi
1 rok temu

Miejsce? Bilety?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x