Podsumowanie TFL 18: „Nie dajemy łatwych walk naszym zawodnikom.”

29 wrzesień 2019
0

Organizator Jacek Sarna tuż po TFL 18 w Kozienicach, na której doszło do mistrzowskiego starcia Nassourdine’a Imavova z Mateuszem Głuchem:

Jako Polak mogę powiedzieć, ze czuję żal i smutek, że Mateusz nie wygrał tego pasa, ale taki to jest sport. Tym pojedynkiem udowodniliśmy, że jako organizacja TFL nie dajemy łatwych walk swoim zawodnikom, choć czasami może tak się wydawać. Nassourdine to młody i utalentowany fighter i będzie bronił pasa już niedługo.

W trakcie rozmowy udało nam się również poznać najbliższe plany, a te oscylują w okolicy świąt Bożego Narodzenia:

Planujemy galę TFL 19 w Lublinie przed świętami, więc musimy dać fanom jak najlepszy prezent. Jesteśmy numerem 1 na Lubelszczyźnie i trochę zaczynamy odwiedzać także mazowieckie. Tu są 3 miesiące ciężkiej pracy naszych zawodników, naszej organizacji i dlatego nie obawiam się w ogóle. Robimy to różnymi sposobami, ale faktycznie dzisiejszy event miał zupełnie nowy poziom.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x