Tarabańka vs Bąk, Skibiński vs Kutyła i Żurowski vs Dobrzyński domknęli kartę TFL 18

24 Wrzesień 2019
0
Tarabańka vs Bąk, Skibiński vs Kutyła i Żurowski vs Dobrzyński domknęli kartę TFL 18

Kolejne nazwiska doszły do rozpiski TFL 18 w Kozienicach i jest całkiem nieźle. Wszystko za sprawą ciekawych do oglądania Gerarda Bąka (0-2) i Michała Tarabańki (3-7), których dodano ostatnim rzutem na taśmę. Pierwszego z wymienionych możecie pamiętać z mocnej potyczki z Trybsonem na PLMMA 78, oraz z majowego pojedynku semi pro na TFL 17, gdzie wygrał przez TKO. Jego kolejny rywal również potrafi sprawić dobre show pod warunkiem, że dotrwa do końca przygotowań, gdyż reprezentant WCA ma długą historię wypadania na ostatni moment. Być może dlatego dobrym pomysłem było zapowiedzieć go na sam koniec, gdzie samemu wszedł w roli zastępstwa. Tym samym starcie odbędzie się w umownym limicie na 80 kg.

Dalej, dwóch młodych fighterów na początku drogi, którzy spotkają się w formule uderzanej K-1. I tak, do walki stanie miejscowy Adrian Kutyła z klubu Stalker Kozienice vs przyjezdny Kordian Skibiński. Będzie to jedyny pojedynek wyłącznie na pięści i nogi, w którym tego wieczoru nie będzie w ogóle gry parterowej.

I już na sam koniec, jako najnowszy i jednocześnie pojedynek zamykający rozpiskę TFL 18 staną Krzysztof Dobrzyński z MMA Lublin, oraz bardziej doświadczony Karol Żurowski z Cross Fight Radom. Ich starcie zakontraktowano w catchweight na 68 kilogramów. Teraz pozostaje odliczać ostatnie dni i widzimy się w Kozienicach.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o