Termin Babilon MMA 10 bez zmiany: „Boks i Fame MMA to inny klient.”

11 Wrzesień 2019
0

Tomasz Babiloński po konferencji prasowej FEN i Babilon MMA w warszawskim Volvo Car, gdzie porozmawialiśmy o oficjalnym rozpoczęciu współpracy z organizacją Pawła Jóźwiaka:

Zauważyłem przez te 2 lata, że wszyscy rywalizują i są dla siebie wilkiem. Pomyślałem, że brakuje sportu, rywalizacji i współpracy, dlatego namawiałem Pawła już od dłuższego czasu, tak samo jak swojego partnera biznesowego. Sam trzymam kciuki i nie mogę się doczekać, bo to coś pięknego, gdzie masz dwóch zawodników, którym należy się taka konfrontacja i niech wygra sport.

Musieliśmy wyłożyć kawę na ławę, wyłożyć cały model biznesowy, powiedzieć jakie są opcje, co jak i za ile. Każdy pilnuje swojego fightera, ja kibicuję swojemu, Paweł swojemu. Mamy również plany na rozwinięcie tej współpracy, ale czas pokaże. Na dzień dzisiejszy nie mogę powiedzieć, że złączyliśmy się na 10 lat, bo życie to zweryfikuje. Będą emocje których nie możemy się doczekać, a co śni mi się już po nocach. Robimy to dla Was, żebyście odróżnili sport od wygłupów, co na dzień dzisiejszy się zdarza.

26 października będzie małym świętem organizacji Babilon MMA, ale termin o tyle trudny, że w tym samym czasie walczy w boksie Artur Szpilka, a w Trójmieście odbędzie się medialne Fame MMA. Naszemu rozmówcy jednak ani przez moment nie przeszło przez myśl, by zmienić datę imprezy:

My ustalamy termin z zarządem Kopalni Wieliczka już tydzień po gali, bo tam cały czas coś się dzieje. To, że mój były wspólnik oraz ci, którzy robią wybryki MMA weszli w ten termin, to po pierwsze nie w tym miejscu, oraz nie ten odbiorca, inny klient. Poza tym Wieliczka to gala dla VIPów, gdzie każdy przyjeżdża się wyluzować. Ja robię swoje, poza tym nie mam problemu z frekwencją w tym miejscu i o tej porze.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o