Tobiasz Lewandowski vs Jakub Ozga i Hubert Strzelczyk vs Jacek Buczko na TFL 18

09 Wrzesień 2019
0
Tobiasz Lewandowski vs Jakub Ozga i Hubert Strzelczyk vs Jacek Buczko na TFL 18

Dwa pojedynki ogłoszono przez weekend na TFL 18 w Kozienicach dla zapowiedzianych wcześniej Jakuba Ozgi (1-0) i Huberta Strzelczyka. Pierwszy z wymienionych zmierzy się z Tobiaszem Lewandowskim (1-0) z Grapplera Grudziądz. Obaj zawodnicy dopiero rozpoczęli przygodę z zawodowym sportem, ale mają doświadczenie wyniesione ze sceny amatorskiej:

Pierwotnie rywalem Oziego miał być doświadczony Brazylijczyk, jednak w trakcie negocjacji okazało się, że przed TFL podpisał kontrakt na dwie walki. Nie mogę pozwolić na to, żeby dwa tygodnie przed galą narażać się na kontuzję i szukanie rywala na last minute. Obóz Tobiasza Lewandowskiego zabiegał o tą walkę, w dobrym mocnym stylu wygrał w zawodowym debiucie więc możemy być pewni mocnego starcia – zapowiedział organizator Jacek Sarna.

Debiutujący w zawodowstwie Strzelczyk skrzyżuje z kolei rękawice z niezwykle wysokim Jackiem Buczko ze Szkoły Walki Drwala:

To będzie niesamowicie interesująca walka. Zawodnik z Krakowa mierzy aż 193 cm co będzie jego wielką przewagą w zasięgu podczas tej walki. Jak zawodnik z Kozienic zniweluje lepsze warunki swojego rywala tego dowiemy się już 28 września! Jednego możemy być pewni że doping dla Huberta Strzelczyka będzie tego dnia niesamowity.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x