Trybson i Borowski na kursie kolizyjnym: „Mogę z nim walczyć na gołe pięści.”

09 Wrzesień 2019
3

Wygląda na to, że historia potencjalnych pojedynków układa się Pawła Trybały własnym torem. Na kilka dni przed ogłoszeniem starcia z Jarosławem Lechem na FEN 26, Trybson nagrał video w którym nawoływał Łukasza Borowskiego do wspólnego pojedynku, a w zasadzie bójki:

Została złożona propozycja walki Łukaszowi Borowskiemu, który odmówił walki, bo stwierdził że potrzebuje 3 miesięcy na przygotowanie, a uważa się za tak świetnego zawodnika. Koledzy na macie powiedzieli mi jak to mocno mnie nie ciska i pod komentarzami nazwał mnie p***ą. Jeżeli jestem takim leszczem wg Ciebie Łukasz to dawaj, zmierzymy się. Skoro do leszcza potrzebujesz 3 miesięcy, to kim Ty jesteś? Chłopie, nie masz jaj. Ja też jestem po wakacjach, mamy 6 tygodni, więc nie szukaj wymówek. Jesteś twardy w gadce, ubliżać mi na Facebooku i pokaż czy jesteś też taki mocny w czynach, a nie tylko w słowach. Jak masz jaja to wyskocz, a jak nie to cię wszyscy tu wyśmieją. Dawaj, walimy. Bez wymówek.

Niedawno skontaktowaliśmy się z tytularnym Łukaszem, by usłyszeć o powodach dla których miał odrzucić październikową walkę. Nie tylko wyjaśnił nam swoją decyzję, ale dodatkowo podbił stawkę o którą mógłby się zmierzyć z Trybsonem:

Pierwsza rzecz jest taka, że tak – pisałem pod jego adresem, że nie jest zawodnikiem. Jak najbardziej walkę przyjmę, ale nie w tym czasie w którym on chce, bo półtora miesiąca to jest mało. Dla mnie teraz najważniejsze są przygotowania mojego syna 21 września i tak naprawdę to wyklucza mój pojedynek z Trybsonem. Walkę jak najbardziej przyjmę, bo ja się go nie boję. Ja przyjmuję każde wyzwanie, on nie. Kiedyś brałem pojedynki na 10 dni przed i to nie był problem, ale jest nauczka. Teraz normalny okres przygotowawczy, nawet na takiego gościa jakim jest Trybson. Nie uważam i nie będę uważał go za fightera, wybił się na programie Warsaw Shore, a tam tylko chlali i się bawili. Taki celebryta przyszedł teraz do naszego świata i się panoszy. To nie tylko moje zdanie, ale większości środowiska. Mogę nawet złożyć mu propozycję, że możemy walczyć na FEN na gołe pięści. Wątpię, żeby to przyjął.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
eMWuKalbar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kalbar
Gość
Kalbar
Offline

Bal się że będzie musiał krzyczeć Trybson 😋

eMWu
Gość
eMWu
Offline

Hahahaha :)))

eMWu
Gość
eMWu
Offline

Hmm… powiem tak: filmik Trybsona jest w „stylu Najmana” moim zdaniem, a jest to styl który chyba skutecznie nakręca walki, co po samym Najmanie widać. Trybson załapał, tę specyficzną najmanową „zadrę”. Trudno mu racji nie przyznać, że skoro ma być lamusem, to dziwne że 3 miesiące przygotowań potrzebuje „profesjonalista” na takiego lamusa. To fakt. Akop swojego hejtera przyjął na gorąco i to przynajmniej było szczere, ….a tu niestety chyba trochę jakąś polityką waniajet ;P