Adam Brzezowski po wygranej z Bieńkiem: „Game plan wykonany w 100%.”

20 Październik 2019
0

Adam Brzezowski chwilę po cennym zwycięstwie na GSW 10 w Międzychodzie i powrocie na ścieżkę wygranych, gdzie tego wieczoru okazał się lepszym fighterem od doświadczonego Łukasza Bieńka:

Innego wyniku nie dopuszczałem i powtarzałem, że prędzej wyjadę w czarnym worku. Game plan wykonany na 100%, ale oczywiście nie byłem w tym sam. Moi trenerzy, cały mój sztab i tak jak było powiedziane, bronić obaleń i bić, bić, bić. Wszystko wypaliło, chłodna głowa. Pozmieniałem i poukładałem sobie w głowie, korzystając z doświadczenia, które już posiadam. Widziałem wszystko. Trochę się zmieniłem jako zawodnik. Do tego wygrana nieprzeciętna z bardzo dobrym przeciwnikiem. Miałem trochę obaw przed jego obaleniami, bo prawie 100% jego obaleń kończyło się na jego korzyść a tutaj obroniłem każde jedno i jestem pierwszym, który postawił mu takie warunki.

O wygranej w pierwszej kolejności zadecydowały ciosy, a chwilę później lekarz oraz sędzia ringowy, który uznał, że rany Bieńkowskiego dyskwalifikują go z dalszej rozgrywki:

To był pierwszy cios, który wyprowadziłem. Od razu pod jego okiem zaczęła rysować się mała opuchlizna. W parterze ciśnienie się zmienia i naszło mu do oka. Już po pierwszym ciosie lewą było widać, że zaczyna się to dalej napełniać. Liczę na kolejne zwycięstwa i nie przypuszczam inaczej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o