Aziz Karaoglu i Hatef Moeil na listopadowym King of Kings w Niemczech

31 Październik 2019
0
Aziz Karaoglu i Hatef Moeil na listopadowym King of Kings w Niemczech

Trzy i pół roku czekania, rekonwalescencji, rzucania kolejnych wyzwań, planowania, negocjacji i walczenia z przeciwnościami losu… tak w skrócie wyglądało życie Aziza Karaoglu od czasu kontrowersyjnej przegranej 2 maju 2016 z Mamedem Khalidovem, która najpierw poróżniła fanów, a później obróciła ich przeciwko obojgu fighterom gdy na jaw wyszła muzyczna afera z nieoficjalnym hymnem Al Kaidy w tle. Mimo, że utwór na KSW 35 był puszczony z winy technika zatrudnionego przez organizację, sprawa nabrała tempa i efekt kuli śnieżnej ruszył, spychając Aziza w niebyt. Tym bardziej, że do tego wszystkiego musiał zaleczyć wszystkie rany wojenne, których nabawił się w trakcie walki, jak i tych które pojawiły się podczas samych przygotowań.

Jego długo szykowany powrót do zawodowych startów miał się odbyć już kilkukrotnie, ale stanie się dopiero 30 listopada na King of Kings w Niemczech. Jak udało nam się ustalić, oponentem będzie doświadczony Rodrigo Carlos (21-14). 37-letni Brazylijczyk cały czas pozostaje bardzo aktywny, a jego stylem bazowym jest brazylijskie jiu jitsu. Idealny układ dla Aziza.

Na tej samej gali zawalczy inny fighter KSW ze stajni UFD Gym – Hatef Moeil, który w KSW pokazał się z bardzo słabej strony biorąc starcie będąc nieprzygotowanym. Na jego szczęście później znowu wrócił na pasmo zwycięstw, z czego ostatnie z Jamesem McSweeney’em przebiegła w wyjątkowo kontrowersyjnych okolicznościach. Pod koniec listopada będzie miał okazję zdobyć szóstą wygraną. Nazwiska rywali nie są jeszcze oficjalnie znane.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments