Diego Sanchez poza UFC?

31 październik 2019
0
Diego Sanchez poza UFC?
foto.: ufc.com

Jeszcze kilka dni temu Diego Sanchez (29-12) zaakceptował wyzwanie od Demiana Maia, a wczoraj okazało się, że weteran UFC prawdopodobnie pozostał bez kontraktu. Wiadomość przekazał zawodnik Dave Leduc, który gościł w podcaście u Joe Rogana:

Dostałem wiadomość od Diego Sancheza. Powiedział mi, że nie jest już w UFC i czy załatwię mu pojedynek Lethwei w WLC? Ups, może nie powinienem tego mówić.

Lethwei to inaczej boks birmański, który charakteryzują kickbokserskie techniki, klincz, uderzenia głową oraz brak ochraniaczy i rękawic. To mogłoby pasować do szalonego stylu Sancheza, który wielokrotnie pokazał, że nie przychodzi na rozgrywkę sportową, lecz by toczyć wojny. Te jednak wydają się z czasem odciskać piętno na jego zdrowiu, co widać po zmianie zachowania i i sposobie w jaki „Nightmare” się wysławia. Ewentualne zakończenie współpracy, które jeszcze nie zostało potwierdzone, byłoby zaskoczeniem bowiem jeszcze nie tak dawno Dana White twierdził, że weteran TUF 1 będzie z UFC jak długo zechce. Business as ussual?

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x