FAME MMA zainteresowane angażem Normana Parke

29 październik 2019
9
FAME MMA zainteresowane angażem Normana Parke
foto.: instagram.com

Zgodnie z zapowiedzią Wojciecha Goli, FAME MMA zamierza powoli odnajdywać balans pomiędzy show a sportowymi pojedynkami, które mają odgrywać coraz większą rolę w organizacji. Nie było więc dziełem przypadku, że Norman Parke czy Marcin Wrzosek szybko zaczęli pojawiać się za kulisami gali, jednocześnie pomagając ich „zawodnikom” w przygotowaniach do walki. Wg naszych informacji wspomniany Irlandczyk z Północy otrzymał zapytanie o potencjalny pojedynek, gdyby nie przedłużył kontraktu z KSW. W krótkiej rozmowie z managerem Marcinem Prymkiem, ten odniósł się do powyższych rewelacji:

Normanem zainteresowane są wszystkie federacje na świecie, ale my chcemy zostać w KSW, bo nas najlepiej traktuje. On ma jeszcze jedną walkę do końca, a więc kontrakt wciąż nas obowiązuje.

Ciekawostką jest jednak kontynuacja strategii umniejszenia pozycji Mariana Ziółkowskiego, który wypadł z ostatniego pojedynku na 2 tygodnie przed szansą zdobycia tytułu w walce:

Chcemy bronić pasa, ale nie chcemy teraz walczyć z Marianem. Gdyby to było w UFC i na 2 tygodnie przed oddałby walkę, to nie dostałby ponownej szansy zaraz po wyzdrowieniu. Chcemy by najpierw z kimś zawalczył i dopiero wtedy możemy się z nim zmierzyć.

Oczywiście rozwiązanie tej sytuacji napisze duet K&L i to oni zdecydują o dalszych losach wagi lekkiej. Chyba, że zatrudnią kogoś kto mógłby skraść serca fanów bardziej aniżeli zrobił to ostatnio „Golden Boy”, który jest murowanym kandydatem wg rodzimych fanów.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
WestKołchoz
WestKołchoz
2 lat temu

Z kim Norman by tam miał walczyć niby , jedynie freak fight z El Testosteronem,a co potem ? No chyba, że miałbyti być właśnie jednorazowy strzał. Wykluczyć tego nie można, bo Norman ma podobno jeszcze tylko jedną walkę w kontrakcie.

Kamil
Kamil
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Wojtek zrobisz live dzis? Gorąca sprawa z oświadczeniem Grzebyka, że odchodzi z FEN. Fajnie by było usłyszeć jego wersje i Prezesa

WestKołchoz
WestKołchoz
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Żeby mu organizować sportowe pojedynki , musieliby go przepłacać (walka np. z Wrzoskiem nie przyniesie takiego zysku jak z El Toro), więc raczej to nie jest opłacalne. Do tego trzeba pamiętać, że ściągając czysto sportowych zawodników i zestawiając ich między sobą, będą tracić to co ich wyróżnia od reszty organizacji. Dlatego jak już, to tylko freak fighty z jakimiś Piechowiakami itp. Tylko to dla nich raczej średnio opłacalne, jeśli już do tego dojdzie, to żeby się odgryźć ksw, za te pomyje które wylewa Martin.

Kamil
Kamil
2 lat temu

Wojtek przecież wiadomo, że Norman tam nie zawalczy.

Kamil
Kamil
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Lewy pewnie się gotuje, że patusy przejmują rynek

Nandi L
Nandi L
Reply to  Kamil
2 lat temu

Jakie patusy?

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x