Fedor vs Rampage oficjalnie pod koniec grudnia na Bellator Japan

09 październik 2019
3
Fedor vs Rampage oficjalnie pod koniec grudnia na Bellator Japan

Na trwającej konferencji prasowej RIZIN/Bellator, głównodowodzący japońską organizacją Noboyuki Sakakibara ogłosił grudniową galę amerykańskiego partnera w Tokio, która będzie pierwszym wydarzeniem tego typu dla federacji Scotta Cokera:

To zdecydowanie nie było łatwe przedsięwzięcie, by cała ekipa przybyła tu ze sprzętem przez ocean. To wymaga sporo ważnych decyzji i odwagi, by je podjąć. Jesteśmy im wdzięczni i zaszczyceni, że Viacom oraz Scott Coker się tego podjęli. Wierzę, że 29 grudnia będzie historycznym wydarzeniem, które odmieni bieg historii i chciałbym, żebyście wszyscy byli tego świadkami.

Swoje zadowolenie wyraził również wspomniany Pan Coker, obecny podczas medialnego ogłoszenia:

Czuję się zaszczycony obecnością, gdyż nigdy nie byłem jeszcze na takiej wyjątkowej konferencji. Jestem niezwykle podekscytowany tym całym przedsięwzięciem, zanim ogłosimy ważną walkę. Przez tyle lat zdążyłem nauczyć się jak działa międzynarodowa branża, w tym japońska. Jesteśmy dumni mogąc przyjechać do Japonii z naszą inauguracyjną imprezą Bellatora.

Wśród ciekawych pojedynków pojawiło się starcie weteranów Fedora Emelianenko i Quintona Jacksona, którzy z całą pewnością przyciągną sporą rzeszę zainteresowanych. Będzie to główna walka wieczoru.

UPDATE za chwilę…

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid Topolski
2 lat temu

Lepiej jak panowie biją się między sobą niż z kilkanaście lat młodszymi zawodnikami. Lepiej dla nich i chyba dla widowiska też. Jeszcze znajdzie się grona (np ja :-), które poogląda dawne legendy w boju.
Co do samej walki myślę, że Fedor na spokojnie da sobie radę. Sprowadzenie do parteru dźwignia/duszenie i po sprawie. Chociaż kto wie, może to „Rampage” trafi pierwszy 🙂

Primo
Primo
2 lat temu

Bylbym zainteresowany jakies 10 lat temu 🙂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x