FEN rozważa organizację gali w Szczecinie: „W ciągu kilku dni podejmiemy decyzję.”

23 październik 2019
1
FEN rozważa organizację gali w Szczecinie: „W ciągu kilku dni podejmiemy decyzję.”
foto.: fen-mma.com

Niedawny przeciek ze szczecińskiej Netto Areny, który przedostał się na łamy Głosu Szczecińskiego, wywołał nie lada emocje w zachodniopomorskim po tym jak okazało się, iż organizacja Fight Exclusive Night może w styczniu zagościć w tamtejszym rejonie. W krótkiej rozmowie telefonicznej z Pawłem Jóźwiakiem, ten uspokajał hurra optymizm stwierdzeniem:

Owszem, Szczecin jest na tapecie jako jedno z miast gospodarzy i w ciągu kilku dni podejmiemy decyzję gdzie odbędzie się kolejne wydarzenie, bo są również inne lokalizacje brane przez nas pod uwagę.

Szczecin ma wszystko to co może się spodobać każdemu organizatorowi w tym kraju. Jest znany klub MMA o ogólnopolskim zasięgu, oddani i wyedukowani fani, oraz stosunkowo nowy obiekt i zarządzające nim przychylne władze miasta. Pamiętajmy jednak, że wizyta w położonym nieopodal Koszalinie okazała się finansową klapą dla FEN i chyba jedną z dwóch najgorszych pod względem opłacalności gal tejże organizacji. Od tamtego czasu upłynęło jednak sporo wody i ostatnio każdy kolejny „event” jest lepszy od poprzedniego.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stanisław Dupczyciel
Stanisław Dupczyciel
2 lat temu

To musza Janusza i Rębeckiego wystawic na ta gale , ewentualnie jeszcze kogoś ze swojej federacji zestawic np z Sudolskim z Babilonu, to przyciągnie wiecej lokalsów.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x