Giez, Adamiuk i Sidor otwierają promocję TFL 19 w Lublinie

24 październik 2019
0
Giez, Adamiuk i Sidor otwierają promocję TFL 19 w Lublinie

Wyjątkowo ciężkie zadanie przed organizacją TFL, która wybrała sobie napięty termin 21 grudnia na dziewiętnasta odsłonę gali w Lublinie. I wszystko jeszcze byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że tamtejsza Hala Globus stanowi dodatkowe wyzwanie, bo obiekt jest bardzo pojemny jak na wydarzenie o lokalnym zasięgu.

I tak, na pierwszy rzut ogłoszono udział Kamila Gieza, który dwukrotnie brał udział w galach Thunderstrike a najbardziej znany jest z tego, że przez lata pomagał budować pozycję organizacji na Lubelszczyźnie. Jego starcie odbędzie się w formule semi-pro, a nazwisko rywala zostanie ogłoszone niebawem.

Tak samo w kontekście formuły semi pro sprawa ma się w przypadku Pawła Sidora, który powalczy o możliwość zdobycia kolejnego zwycięstwa przed własną publicznością. Tak jak Kamil, tak i Paweł najpierw przegrał pod banderą TFL, by później powrócić ze zwycięstwem. Ostatni raz miał szansę udowodnić swoją wyższość nad rywalem w marcu 2018. Na co dzień mieszka i trenuje na Wyspach Brytyjskich.

Po czterech latach przerwy od zawodowych startów powróci z kolei zapaśnik Damian Adamiuk (1-1), który zawodową karierę budował do tej pory tylko w TFL. To kolejny, sentymentalny powrót do kraju, bo na co dzień fighter mieszka, pracuje i trenuje w norweskim Oslo:

Bardzo ciesze się że mogę wrócić do TFL i stoczyć kolejną walkę. Praca zawodowa powstrzymała moją karierę ale nie daje za wygraną. Zrobię wszystko by moja ręka powędrowała do góry! Mam nadzieje że nie zapomnieliście o mnie i mogę liczyć na najlepszych kibiców w Polsce!

Wg zapowiedzi organizatora Jacka Sarny, Damiana czeka przeprawa z bardzo dobrym rywalem, którego tożsamość poznamy wkrótce.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x