Gutowski odklepał ciosy Marcina Wójcika: „Liczę na powrót do KSW.”

27 Październik 2019
4

Udany powrót zanotował dzisiaj Marcin Wójcik (12-7) podczas Gladiator Areny 13, który udał się niemal na terytorium wroga Michała Gutowskiego, by obić go ciosami w parterze już w 1 rundzie:

Michał to jest taki typ zawodnika, który nie lubi dostawać ciosów. Taki straszak, który dużo skacze przed walką, próbuje wystraszyć rywala na samym początku ale gdy widzi, że przeciwnik nie cofa się i chce twardej walki, to ten chart ducha mu upada i te walki oddaje. Jest solidnym fighterem w każdej płaszczyźnie, ale chyba trochę brakuje mu charakteru na walki na wyższym poziomie.

Choć starcie było wzięte w zastępstwie, reprezentant Piły był mocno przygotowany na najlepszą wersję Gutka:

Przez te ostatnie porażki moje przygotowania są tak skonstruowane, że jestem gotowy praktycznie na cały sezon jesienny i wiosenny, więc nawet gdyby były walki z kilkutygodniowym terminem to byłem w formie. To dopiero drugi pojedynek w tym roku i chciałem się bić, bo to po trenuję aby walczyć.

Owszem, były dwie porażki, ale jedna ze Scottem niekwestionowanym mistrzem KSW i Modestasem mistrzem Cage Warriors z którym mam ochotę się zrewanżować. Miesiąc przed tamtą walką odbyłem 6 lotów samolotem, choć nie chciałbym się tłumaczyć. Jednak gdybym chciał sobie wymarzyć jakiś rewanż, to właśnie z nim.

Wygrana w 93 kg raczej zdeterminowała jego plany którą dywizję wybrać już na stałe, choć nie mówi „Nie” na 84 kg ponownie, gdyby sytuacja tego wymagała:

Na pewno nie wracam do średniej, bo na co dzień ważę koło 104 kg i to nie jest waga nabita. 84 kg był na wypadek dużych walk, bo dla takich rywali jak Materla czy Askham, to dałbym sobie uciąć nogę i poszedłbym w ten turniej. Być może są jeszcze pojedynki, które by mnie skusiły na tę dywizję, ale samemu wolałbym osobiście bić się w kategorii półciężkiej.

Jednocześnie nie ukrywa co było priorytetem, aby przyjąć starcie na ostatnią chwilę:

Mam kontrakt z KSW i walczę poza organizacją za ich pozwoleniem. Wydaje mi się, że czekają na jakąś serię zwycięstw z mojej strony i pewnie będzie powrót, na co liczę.

https://youtu.be/97TKYk9PV9U

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ZacaroRybaRekinStanisław Dupczyciel Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zacaro
Gość
Zacaro
Offline

Gutowski od czasu kiedy odklepal taktarowa tłumacząc że ma niedługo remont i przeprowadzkę jest moim wielkim idolem😉😉

Ryba
Gość
Ryba
Offline

KSW pozbywa się świetnych zawodników którzy zdobyli dużo wysuwając swoje normalne żadania , pozbyli się Drwala .Gamera, pozbędą się pewnie Soldicza i Narkuna jak zaczną się upominać o swoje szkoda żeby taki zawodnik jak Marcin wiązał swoją przyszłość dalej z KSW .tam robi się Famę MMA.

Rekin
Gość
Rekin
Offline

Marcin jest jednym z najlepszych zawodników MMA w Polsce zobaczcie z kim przegrał ,sami mistrzowie, KSW zachowało się wobec niego nie fer , promują wielkie w cudzysłowiu gwiazdy które nie mają nic wspólnego z MMA,szkoda że sam Marcin chce się ich kurczowo trzymać,dobra rada zmień organizacje a wejdziesz na szczyt to że dobrze płacą nie wiele znaczy,więcej wiary w siebie i więcej ducha w walce umiejętności ci nie brakuje . pozdrawiam kibic

Stanisław Dupczyciel
Gość
Stanisław Dupczyciel
Offline

Niech wraca ale tylko w kategorii 93 kg na walki z Prado ,Thiago Silva czy Zawada , swoja droga ksw ładnie go w chuja zrobiło wygrał w słabym stylu z Moeilem , przegrał z Askhamem i mu podziekowali , a Janikowski przegrał 2 walki z Materla i Iliciem , to mu dali na odbudowe Gilesa bo jest bardziej popularny,to jest przykre ze sa równi i równiejsi.