Krzysztof Kułak przegrał przez TKO w 1 rundzie amerykańskiej Celtic Gladiator 25

05 październik 2019
0
Krzysztof Kułak przegrał przez TKO w 1 rundzie amerykańskiej Celtic Gladiator 25

To nie była udana noc dla Krzysztofa Kułaka (31-18-2), który stoczył przegrany bój na amerykańskiej edycji Celtic Gladiator 25, gdzie zmierzył się z mocniejszym tego wieczoru Christianem Aguilerą (12-6).

Lokalny zapaśnik wykorzystał swoją bazę by kontrolować to starcie i dość szybko, bo zaledwie w 2:36 pierwszej rundy ciosami wymusił przerwanie pojedynku przez sędziego. Dwunasta wygrana Christiana była jednocześnie osiemnastą przegraną częstochowskiego fightera, który po wszystkim podsumował:

Walka przegrana. To nie był mój wieczór. Kolejna lekcja pokory. A upadek z wysoka boli najbardziej. Trzecia mocna walka, wzięta w mocno dynamicznym momecie mojego życia, chyba niepotrzebnie! Ale to co chciałem udowodnić sobie, udowodniłem. Osiem tygodni pracy nie poszło na marne i nie pójdzie. Prawdziwego mistrza poznaje sie po tym jak sie podnosi a nie jak upada. Kolejny start już 9.XI.2019 na MP BJJ. A dla mnie Honor to sprawa nadrzędna. Tych których zawiodłem przepraszam. Dziękuję moim amarykanskim sparing partnerom, cornerowi i całemu Team Celtic Gladiator oraz Global Event TV. Rośniemy w siłe. Było wsparcie, doping i możliwość spełniania swoich marzeń. Kiedy pod prysznicem leci z ciebie krew uświadamiasz sobie, że to cieżki kawał chleba. A to tylko cztery szwy i sportowa porażka, którą trzeba wziąść na klate. Ale taka praca, jestem zawodnikiem MMA i zawsze nim będę!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x