Łazowski vs Dzwoniarek, Paczuski vs Płonka i Celiński vs Antar na ACA 101

11 październik 2019
1
Łazowski vs Dzwoniarek, Paczuski vs Płonka i Celiński vs Antar na ACA 101

Aż pięć kolejnych, polskich nazwisk dodano do warszawskiej edycji ACA 101 w Warszawie. Wśród nich weteran Karol Celiński (16-8), który wciąż ma sobie coś do udowodnienia i jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Jego oponentem będzie znacznie mniej doświadczony Turek Sami Antar (4-1), który w czerwcu walczył w Łodzi, zaliczając wówczas pierwszą zawodową przegraną. Podobny rezultat zaliczył wówczas „Cebula”, także motywacja u obojga będzie tym większa, by pokazać się z lepszej strony.

Dalej mamy Radosława Paczuskiego (2-0), który kontynuuje nowy kierunek MMA. Po rozszerzeniu wachlarza umiejętności najpierw zadebiutował wygraną przez decyzję w lutym tego roku, a w Łodzi przypieczętował walkę szybkim TKO po zaledwie 3 minutach pojedynku. Jego oponentem będzie dobrze dopasowany stylistycznie kickbokser Daniel Płonka z Top Team Rzeszów, który także zapragnął się nieco przekwalifikować na formułę mieszaną.

Solidne ciosy powinny paść także w ostatnim z prezentowanych dzisiaj zestawień Mateusza Łazowskiego (1-2), który zmierzy się z Przemysławem Dzwoniarkiem (1-0). Reprezentant Namysłowa pokazał się z bardzo mocnej strony na ubiegłorocznej West Fighting MMA 4 na której mieliśmy okazję gościć i teraz zamierza rozwinąć skrzydła. W tym pojedynku można z góry założyć, że nie sędziowie punktowi nie będą potrzebni.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kap
kap
2 lat temu

Redaktorze @5 jak piszemy o dwóch mężczyznach, to mamy na myśli ich obu, a nie oboje… Pozdr 😉

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x