Łukasz Sajewski zawalczy na francuskim Ares FC 1 z Damienem Lapilusem

15 październik 2019
3
Łukasz Sajewski zawalczy na francuskim Ares FC 1 z Damienem Lapilusem
foto.: ufc.com

Już 14 grudnia przekonamy się, który z tytularnej dwójki zawodnikiem okaże się mitologicznym „Bogiem Wojny”. Mowa o Łukaszu Sajewskim (14-4) i Damienie Lapilusie (16-2-2). którzy zmierzą się na dopiero startującym francuskim projekcie Ares FC 1.

Póki co „Wookie” raczej krząta się po świecie, szukając dla siebie miejsca po kontrakcie z UFC, które brutalnie zweryfikowało jego miejsce w szeregu na tamten czas. Nie udało mu się odbić również na GMC 17 dwa lata po utracie kontraktu, ale już znacznie lepiej poszło na ubiegłorocznym RWC na jego terenie. Wg managera polskiego zawodnika, umowa jest długotrwała a sam projekt wygląda bardzo obiecująco, bo i tamtejszy rynek MMA zostanie zalegalizowany od przyszłego roku. Oczywiście czas pokaże i zweryfikuje powyższe plany.

Jeżeli chodzi o kolejnego oponenta dla Sajewskiego, ten również prezentował ostatnio nie najlepszą formę. Polscy kibice mogą pamiętać Lapilusa z przegranej przez kontuzję z klubowym kolegą Łukasza – Piotrem Hallmannem na Stadionie Narodowym organizowanej przez Marcina Najmana. Póki co, Francuz zamyka ten rok przegraną przez TKO.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
boohmacher
boohmacher
2 lat temu

Poprawny rekord francuza to 16-12-2 i 2 NC.

Paweł
Paweł
2 lat temu

Jeszcze pokaze swoje, aby bez kontuzji

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x