Maciej Kawulski wyreżyseruje film sensacyjno-erotyczny dla Netflixa

16 październik 2019
7
Maciej Kawulski wyreżyseruje film sensacyjno-erotyczny dla Netflixa
foto.: instagram.com

„A ty kurwa kim jesteś? Ja jestem reżyserem filmów kina akcji.” – brzmiała jedna z wielu słynnych kwestii filmu „Poranek Kojota”, która po części ma przełożenie na to co robi dzisiaj Maciej Kawulski, gdy nie zajmuje się rozwojem KSW. Już w 2-giej połowie września współwłaściciel Konfrontacji napomknął w mediach społecznościowych, że oto pracuje nad kolejnym projektem:

Wiele lat temu zaczęła pracę w KSW zamieniając obowiązki kilku dziewczyn przy gali w zjawisko zwane KSW girls, zjawisko, które dziś urosło do miana instytucji obserwowanej niekiedy baczniej niż niejedna walka gwiazd. Kilka lat później dostałem rękopis „365 dni”. Powiedział mi wtedy, że emocjonalną mapę tej powieści napisało samo życie … jej życie. Większość nie wierzyła w ten projekt a pozostałym nie chciało się wstać z fotela i nad tym pochylić. Jakiś czas później banda niedowiarków musiała skorygować przekonania a ci drudzy musieli ruszyć dupę i przyjrzeć się czemuś na co z ekscytacją patrzyły już ,niczym nie zmuszane, setki tysięcy fanów. Dziś trylogia o zwykłej /niezwykłej dziewczynie wpisała się do historii polskiej literatury jako pierwsza napisana językiem potocznym, prostym, dla ludzi – nie dla krytyków. Dziś też jesteśmy na planie międzynarodowej produkcji filmowej, której filarem i wyłącznym powodem stały się słowa, które spisane ręcznie dostałem kilka lat wcześniej, słowa osoby o której piszę. @blanka_lipinska jest żywym przykładem na to, że sukces to tylko decyzja i tylko my sami możemy ją podjąć . 🙏🎬👊 #365dni #film #ksw #tendzien

https://www.instagram.com/p/B2mPpp3HRIh/

W rozmowie z Pulsem Biznesu rozwinął temat rodzącego się wątku sensacyjno-erotycznego w filmowej adaptacji książki „365 dni” i okazało się, że produkcja powstaje we współpracy ze światowym liderem filmów na żądanie VOD – Netflixem:

Pracuję nad filmową adaptacją powieści sensacyjno-erotycznej Blanki Lipińskiej pod tytułem „365 dni”, której koproducentem został Netflix.

Jednocześnie Kawulski cały czas pracuje także nad filmem „Jak zostałem gansterem. Historia prawdziwa.”, który jest kolejną produkcją po Undedogu. Jeszcze trochę i być może przejmie palmę lidera oraz przydomek Tarantino, jeden z wielu na które zapracował Mirosław Okniński przy okazji wypuszczania filmów promujących PLMMA. Tym samym, w cenie jednego PPV od KSW (około 40 złotych), na Netflixie możecie oglądać co tylko dusza zapragnie i to przez okrągły miesiąc.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kawulski pajac
Kawulski pajac
2 lat temu

On niech se da spokój, bo już nieźle pajacuje na tym KSW..

cynik75
cynik75
2 lat temu

Recenzje rzeczonej książki, na kanwie której ma powstać film są, delikatnie mówiąc, niepochlebne.

moon
moon
2 lat temu
Zawodnik32
Zawodnik32
2 lat temu

Komedie kręci już od dawna….

Pablito
Pablito
2 lat temu

To w końcu Kawul „puka” tę Blankę? Bo z przytulaśnych fotek z Hiszpanii wychodzi że tak… 😉

NajMMAn
NajMMAn
Reply to  Pablito
2 lat temu

Dyma ją, aż jej bańki nosem idą 🙃

Art
Art
Reply to  NajMMAn
2 lat temu

Fuj. Żadna go nie chce do wziął 50-tkę, ktora straszy

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x