Mateusz Rybak przed West Fighting MMA 5: „W walce z Łupińskim narzucę swój styl.”

23 październik 2019
0

Na zbliżającym się West Fighting MMA 5 w Gorzowie Wielkopolskim nie zabraknie redakcji MMAnews, jak i kilku ciekawych walecznych wątków z lokalnego podwórka, takich jak udział Mateusza Rybaka (2-1), który zmierzy się z debiutującym Marcinem Łupińskim:

Pierwszy raz zawalczę u siebie w Gorzowie, bo miałem walczyć już w zeszłym roku, niestety wówczas rywal wycofał się na 3 tygodnie przed i w zastępstwie wpadł mi pojedynek w Białogardzie, gdzie zwyciężyłem w 1 rundzie. Dostaję sporo zapytań o bilety, będzie dosyć fajna widownia i fajny klimat, dlatego zapraszam wszystkich serdecznie.

Nie zabrakło jednak zamieszania w kontekście rywala, których Mateusz otrzymał już co najmniej kilka propozycji, by ostatecznie zatrzymało się na debiutującym Łupińskim:

Co chwilę zmieniali się rywale, co nie było oczywiście zależne ode mnie. A to rywal nie otrzymał wizy, a to drugiemu nie zgadzała się waga. Potem był jeszcze inny, który się wycofał i skończyło się na Marcinie. Ma kilka walk amatorskich na ALMMA i będzie miał swój debiut zawodowy. Walczył też w full contact, na Mistrzostwach Polski. Czy to będzie bardziej stójkowy czy parterowy pojedynek. Postaram się po prostu narzucić swój styl.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x