MFC 16: Tomasz Makowski stoczy dwa pojedynki i zakończy karierę

04 październik 2019
0

Tomasz Makowski po oficjalnym ważeniu MFC 16, gdzie wróciliśmy razem do momentów, gdzie dzielił starty i jednocześnie organizował gale. Póki co powstrzymany przez kontuzje, „Maku” zdradził nam iż powoli zbliża się do stoczenia nie jednego a dwóch pojedynków, które jednocześnie będą zwieńczeniem jego kariery:

Tak, tęsknię już za startami. 2 lata już nie walczyłem, porobiłem wszystko to co trzeba było zaleczyć i wracam w miarę do jakiejś formy. Póki co więcej boksuję niż kopię, wzmacniam to wszystko. Mam w planach jedną walkę w Tajlandii i jedną pożegnalną tu na MFC i już definitywnie zakończyć ten temat. Później trener i organizator, choć nie ukrywam że walczyć było zdecydowanie łatwiej.

W kwestii sobotniej gali, nasz rozmówca zapowiedział, że jest coraz bliżej wyjścia poza lokalne klimaty Zielonej Góry i jest to temat zbliżający się wielkimi krokami:

W momencie gdy definitywnie zakończę temat startów, to na pewno wyjdziemy poza Zieloną Górę i Nową Sól. Myślę, że to będzie już niedługo bo rozmowy trwają i na pewno zaskoczymy kibiców.

W kwestii samego fight cardu na którym są aż 4 pojedynki z mistrzowskimi pasami, zapowiedział krótko na co czeka najbardziej:

Nie mam jakiegoś jednego wybranego pojedynku i myślę, że każda walka ma z sobą jakąś karierę amatorską czy zawodową i każda wniesie coś ciekawego do tej gali.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x