Michał Pasternak: „Starcie z Zakrzewskim to ciężka walka mentalna.”

18 październik 2019
0

Michał Pasternak przed mocno wyczekiwanym powrotem do Profesjonalnej Ligi, z której swego czasu odszedł niepokonany, ale jednocześnie jako jeden z najbardziej zasłużonych, który nigdy nie miał okazji mierzyć się o pas:

Kupę czasu minęło odkąd walczę w Polsce, gdzie ostatnio to było właśnie dla PLMMA. Przypominają mi się właśnie stare, dobre czasy. Uważam, że jeżeli dostałbym jakąkolwiek walkę – o pas czy nie o pas – to wziąłbym ją. Po prostu cieszę się, że zawalczę w PLMMA i do tego u nas w kraju. Nie walczyłem nigdy o pas, bo gdy walczyłem tu i wygrywałem, to tytuł miał Michał Gutowski z tego samego klubu. Teraz czasy się zmieniły, kluby się zmieniły i włodarze się zmienili.

Na PLMMA 79 zmierzy się z byłym czempionem Pawłem Zakrzewskim i na pewno nie będzie to łatwa przeprawa. Powód jest jednak zgoła inny niż zwykle, gdy spotyka się dwóch utalentowanych fighterów:

Paweł jest moim kolegą, którego bardzo szanuję i jest to ciężka walka mentalna, bo ja nie lubię bić się z kolegami czy osobami, które znam. Z drugiej strony to jest moja praca i muszę walczyć z tym kogo mi dają.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x