PLMMA 79: Kamil Minda zrobił szybką rozgrzewkę do Mazurskiej Gali MMA

21 Październik 2019
0

Kamil Minda po najszybszym zakończeniu walki na gali PLMMA 79, gdzie już pierwszą akcją ubił przyjezdnego Adnana Alica:

Jestem mile zaskoczony, ale planowałem zrobić to w stójce. Poszedł do parteru, więc nie traciłem czasu tym bardziej, że za 3 tygodnie mam kolejną walkę i musiałem się jak najbardziej oszczędzać by nie złapać kontuzji. Skoro to było najszybsze skończenie na gali, to tym bardziej się cieszę.

Wyjątkowo niefortunne dla naszego rozmówcy okazały się okoliczności kończącego się czasu antenowego, przez który jego występ został przesunięty na sam koniec, co naturalnie rodziło zamieszanie w przygotowaniu:

Tak, bo rozgrzewałem się i później była możliwość, że wyjdę wcześniej, więc wszystko było rozłożone na raty. Ale w końcu wyszedłem i miałem ciśnienie, żeby zakończyć to jak najszybciej.

Jego kolejne wyzwanie będzie prawdopodobnie znacznie bardziej skomplikowane, bo na Mazurskiej Gali MMA zmierzy się z niepokonanym Tomaszem Kolcunem:

To bardzo duże wyzwanie, bo Tomasz ma rekord 4-0 i to coś świadczy o tym zawodniku. To wysoko zawieszona poprzeczka, gdzie trzeba się mierzyć z takimi fighterami, gdyż dzisiaj miałem oponenta z 10-18, a 4-0 to już fajnie. Zobaczymy co pokaże walka i nie mogę się doczekać.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o