PLMMA 79: Kamil Minda zrobił szybką rozgrzewkę do Mazurskiej Gali MMA

21 październik 2019
0

Kamil Minda po najszybszym zakończeniu walki na gali PLMMA 79, gdzie już pierwszą akcją ubił przyjezdnego Adnana Alica:

Jestem mile zaskoczony, ale planowałem zrobić to w stójce. Poszedł do parteru, więc nie traciłem czasu tym bardziej, że za 3 tygodnie mam kolejną walkę i musiałem się jak najbardziej oszczędzać by nie złapać kontuzji. Skoro to było najszybsze skończenie na gali, to tym bardziej się cieszę.

Wyjątkowo niefortunne dla naszego rozmówcy okazały się okoliczności kończącego się czasu antenowego, przez który jego występ został przesunięty na sam koniec, co naturalnie rodziło zamieszanie w przygotowaniu:

Tak, bo rozgrzewałem się i później była możliwość, że wyjdę wcześniej, więc wszystko było rozłożone na raty. Ale w końcu wyszedłem i miałem ciśnienie, żeby zakończyć to jak najszybciej.

Jego kolejne wyzwanie będzie prawdopodobnie znacznie bardziej skomplikowane, bo na Mazurskiej Gali MMA zmierzy się z niepokonanym Tomaszem Kolcunem:

To bardzo duże wyzwanie, bo Tomasz ma rekord 4-0 i to coś świadczy o tym zawodniku. To wysoko zawieszona poprzeczka, gdzie trzeba się mierzyć z takimi fighterami, gdyż dzisiaj miałem oponenta z 10-18, a 4-0 to już fajnie. Zobaczymy co pokaże walka i nie mogę się doczekać.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x