Podsumowanie Gladiator Areny 13: „Balcerczakowi wbiło się jądro od uderzenia sierpem.”

28 październik 2019
0

Sobotnia Gladiator Arena 13 miała swoje ciekawe momenty, ale nie zabrakło również kontrowersji takich jak ta w drugiej walce wieczoru, gdy starły się dwa obozy Tomasza Romanowskiego i Michała Balcerczaka po tym, jak walka zakończyła się przez No Contest. Organizator Wojciech Antczak zdradził, że sfaulowany Balcerczak trafił po wszystkim do szpitala:

Czy taka udana to sam nie wiem, bo za dużo kontuzji przed galą i całego zamieszania, bo kilka ostatnich nocy prawie nie spałem. Co do walk to jestem zadowolony, były emocjonujące. Walka wieczoru sprzedała się, niestety dla Michała Gutowskiego to tak jak sam powiedział, najwyraźniej to nie był jego czas.

Oczywiście tematem numer 1 było nierozstrzygnięte starcie, o którym organizator powiedział:

Jestem trochę podłamany, że Ramunas nie przyjechał do Tomka i wziął tę walkę mój zawodnik. Wiem, że po wszystkim będzie gadanie, że Balcerczak jest oszustem, ale sprawdziłem i Michałowi wbiło się jądro po uderzeniu lewym sierpem. Ja wiem jak jest w świecie i niech sobie ludzie gadają. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to zrobimy kiedyś rewanż, Tomasz jest chętny. Jeżeli tylko dogadujemy się finansowo, to zawsze jestem chętny.

Więcej o poszczególnych pojedynkach w wywiadzie powyżej.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x