Podsumowanie Opolskich Wojowników 4: „Stawiamy na młode wilki.”

15 Październik 2019
0

Organizator czwartej edycji Opolskich Wojowników Rafał Witek chwilę po gali, na której porozmawialiśmy o incydencie z walki wieczoru i najciekawszych wątkach sobotniego wydarzenia:

Na pewno zabrakło tego zakończenia na sam koniec, bo to młodzi zawodnicy którzy chcieli się pokazać i jest taki niesmak przez ten faul, czy techniczny nokaut bo to sędziowie orzekają i oni mają rację. Tak czy inaczej liczyliśmy na dobrą bójkę, choć skończyło się tak jak się skończyło. Na szczęście walk było więcej niż tylko ta jedna.

Jest w czym wybierać, bo chłopcy dali z siebie wszystko. Efektowna była walka w wadze open Tomasz Orzeł z Dawidem Ćwikiem, gdzie naprawdę ciężki kaliber tutaj padał. Tam naprawdę było dobre show, to się podobało kibicom i było świetne dla oka.

Choć gala odbyła się w trudnym terminie, bo w tym samym dniu i niedaleko dużego FEN 26, hala i tak była wypełniona do ostatniego miejsca przez lojalnych opolskich fanów. Tym samym plany na przyszłość są bardzo ambitne:

Wypełniliśmy halę na 3 tygodnie przed i dzisiaj nie dało się wcisnąć nawet szpilki, choć ludzie pytali o bilety do ostatniej chwili, przez co byliśmy zmuszeni odsyłać ich z kwitkiem. Planujemy kolejne edycje, stopniowo większe obiekty i będziemy stawiali na młode wilki, bo niekoniecznie nazwiska, ale również walki młodych również potrafią przyciągnąć kibiców.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x