Polka Martyna Król na Bare Knuckle FC 8. Hector Lombard najnowszym nabytkiem organizacji

09 Październik 2019
0
Polka Martyna Król na Bare Knuckle FC 8. Hector Lombard najnowszym nabytkiem organizacji

Jeszcze tylko 9 dni zostało do debiutu Martyny Król w organizacji Bare Knuckle FC, która 19-go października organizuje ósmą galę. Polka ma za sobą świetne doświadczenia i jest wręcz stworzona do wyzwań na najwyższym szczeblu trudności.

Urodzona w Starachowicach wspólnie z rodzicami poszukującymi pracy, wyjechała najpierw do Holandii. Ojciec obieżyświat wysłał ją do szkoły na Kubę, była też dżokejką we Włoszech, jednak z czasem okazała się za duża na jazdę konną. Ostatecznie trafiła do Tajlandii, gdzie zakochała się w muay thai i już po 6 dniach treningów ktoś zaproponował jej walkę, którą przyjęła. W jednym z większych pojedynków mierzyła się m. in. z była mistrzynią Glory Tiffany van Soest, z którą co prawda przegrała, ale nabyte wówczas doświadczenie nie poszło w las. Jako ciekawostkę podpowiemy również, że Pola mówi płynnie pięcioma językami, od polskiego, przez hiszpański, francuski, niemiecki i angielski. Obecnie reprezentuje barwy wrocławskiego KO Gym muay thai Wrocław od Bartosza Batry, a jej rywalką na BKFC 8 będzie Calie Cutler z rekordem trzynastu zawodowych pojedynków.

Interesującą wiadomością dla fanów dobrej bitki będzie także angaż Hectora Lombarda, który znany jest z brutalnego podejścia w ringu, którego niestety nie zdołał udowodnić po przejściu z Bellatora do UFC. Kubańczyk zawalczy na jednej z przyszłych gal i zaiste robi się interesująco, ponieważ organizacja kontraktuje ostatnio coraz większą liczbę weteranów z branży MMA.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o