Runda 9: Piotr Kalenik nowym rywalem Łazarza, plus nowe nazwiska w rozpisce

30 październik 2019
0
Runda 9: Piotr Kalenik nowym rywalem Łazarza, plus nowe nazwiska w rozpisce

To chyba najszybsza kontuzja w historii sportów walki jaką pamiętamy, bo już w momencie ogłoszenia udziału Tomasza Kondraciuka w zeszły poniedziałek na zbliżającej się gali Runda 9 w Białogardzie, bodajże trzy dni wcześniej „Tomaj” miał już dyskwalifikujący go uraz. Nieporozumienie na linii zawodnik-manager zostało w miarę sprawnie naprawione i teraz nowym rywalem „Rudexa” będzie Piotr Kalenik (7-3).

Reprezentant Białegostoku wrócił 2 tygodnie temu do czynnych startów po trzyletniej przerwie i pokazał się na PLMMA 79 z bardzo dobrej strony, szybko dusząc w stójce przyjezdnego Aleksandara Joketica i odprawiając go z kwitkiem. Kłopot w tym, że tamten rywal zgoła różni się od Łazarza, który co prawda samemu miał powoli kończyć przygodę z MMA, ale pomysł walki przed własną publicznością zawsze jest kuszący.

Oprócz tego, na niedawnej konferencji ogłoszono udział Seweryna Kucharskiego z Przemol Boxing Team w Gryficach, który w tym roku zadebiutuje w formule zawodowej. Po drugiej stronie oktagonu stanie tego dnia Damian Piwowarczyk z Białogardu, a na co dzień trenujący z poznańskim Czerwonym Smoku i również rozpoczynający przygodę z zawodowstwem. Z nowości w formule Pro zobaczymy Dawida Romańskiego z Białogardu w zestawieniu z Damianem Świerczewskim z Krokodyl Gym. W ośmiokątnej klatce zobaczymy także Kacpra Bróździaka z Mighty Bull Gdynia, dla którego przeciwnik zostanie dopiero ogłoszony.

Przez zawodowcami zobaczymy zawodników na początku drogi, a będą to amatorzy: Kacper Matyszewski (Mighty Bulls Gdynia) vs białogardzianin Grzegorz Stabach (MLA – Marcin Łazarz Academy, Ronin Gold Team Koszalin). W kolejnym starciu amatorskim zobaczymy Jakuba Pińskiego (Ronin Gold Team Białogard) vs Szymon Nawrocki (Gorillas Koszalin). Maciej Berkieta (MMATALEO Słupsk) skrzyżuje rękawice z Adrianem Wieliczko (Ronin Gold Team Białogard). Galę rozpocznie pojedynek amatorski pomiędzy kolejnym przedstawicielem Białogardu Maciejem Brzezińskim (Ronin Gold Team Białogard) i Hubertem Maćkałą (Berserker’s Team Kołobrzeg).

Jak co roku, tak i tym razem będą goście specjalni. Będą to tym razem Krzysztof Radzikowski „Strongman” i Dominik Abus z Gogglebox – polskiego programu typu reality show. Zobaczymy też występy artystyczne i wokalne: Michała Folc, oraz trzy utalentowane dziewczyny z Mad Boss Army czy znakomitą formację taneczną TOP TOYS Koszalin.

Bilety już wkrótce będą w sprzedaży w cenie 40 zł za normalny i 50 zł VIP. W dniu imprezy cena będzie wynosiła 50 i 65 złotych. Wejściówki będzie można nabyć w Białogardzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji (Kompleks Basenowo-Rekreacyjny) przy ul. Moniuszki 29 w godz. 700-2200 oraz w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich przy ul. 1 Maja 15 w Białogardzie w Białogardzie w godz. 8:00-16:00.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x