Rymarzak, Szymajda w walkach o pas i Kołtunowicz na karcie na TFL 19

28 październik 2019
6
Rymarzak, Szymajda w walkach o pas i Kołtunowicz na karcie na TFL 19

Duża hala wymaga dużych rozwiązań, dlatego organizacja TFL wytacza najcięższe działa przy okazji promocji dziewiętnastej gali. Tym samym zgodnie z obietnicą zobaczymy kolejne pojedynki mistrzowskie, w tym jeden zupełnie nowy, bo w dywizji kobiecej gdzie jeszcze nie było tak wysokiej stawki.

Mowa o Judycie Rymarzak (3-2), którą organizacja gościła u siebie dwukrotnie i tyle samo razy zwyciężała: najpierw z Izabelą Badurek, a później z Kristiną Lidtnerovą. Później Thunderstrike próbowało zatrudnić ją w maju, jednak na drodze stały zdrowotne przeciwności losu. Teraz organizator liczy, że zawodniczka Gladiator Siedlce pojawi się na Hali Globus i zawalczy o najwyższe laury:

Walka o tytuł mistrzowski TFL to ukoronowanie mojej całej kariery. Cieszę się że związałam się z federacją TFL i to dla mnie olbrzymie wyróżnienie. Pokonałam kilka czołowych polskich i zagranicznych zawodniczek i myślę, że zasłużyłam na tą walkę. Presja jest podwójna ponieważ 21 grudnia poznamy pierwszą i historyczną mistrzynię TFL. Liczę na Wasze wsparcie i głośny doping w Lublinie.

Słowa dotrzyma także Hubert Szymajda (8-3), który po nieudanym starcie w KSW wróci w grudniu do TFL, by bronić swojego tytułu w wadze lekkiej i wg zapowiedzi organizatora zmierzy się z mocnym przeciwnikiem. Kwietniowa przegrana ewidentnie obudziła u „Małpy” drzemiące w nim instynkty i dlatego już teraz zapowiada mocny „come back”:

Jestem głodny walki , jestem głodny zwycięstwa, jestem zdeterminowany by ponownie wejść na szczyt. Ostatnio wyciągnąłem wnioski. Nie kalkuluję, chce walczyć z najlepszymi. Na szalę stawiam wszystko i zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji. W tym roku spędzamy święta w dużym gronie. Liczę na Wasze wsparcie jeszcze bardziej niż kiedykolwiek!

21 grudnia zobaczymy w Lublinie jeszcze jednego zawodowca w postaci Sławomira Kołtunowicza (3-3), który sprawdził się w Thunderstrike Fight League niemal od samego początku swojej kariery. Dla TFL walczył już cztery razy, trzykrotnie wychodząc z walk zwycięsko. Choć ostatnio nie podołał zadaniu na Armia Fight Night to liczy, że bieżący rok zakończy z ręką uniesioną ku górze:

Czy ktoś z Was spędzał w taki sposób święta? W tym roku nie będzie sprzątania i biegania za karpiem! Jedziemy z kolejną walką. Przygotowania trwają na dobre, jest zdrowie , będzie forma! W tym roku świętujemy razem. Do zobaczenia w Hala Globus w Lublinie! Liczę na Was.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zawodnik32
Zawodnik32
2 lat temu

Jaką wartość ma ten pas, skoro „mistrz” po ostrym laniu od ruska? Czy pretendent dowie się, że będzie walczył o pas bez wartości?

Zawodnik32
Zawodnik32
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

W takim razie, czekam na wywiad z Mirkiem odnośnie mistrza TFL.

El Jot
El Jot
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

On dalej jest Daną PLMMA nawet po sprzedaży?

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x