Sharks Attack 3 odsłoniło kolejne karty przed listopadową galą w Mysłowicach

24 październik 2019
0
Sharks Attack 3 odsłoniło kolejne karty przed listopadową galą w Mysłowicach

Nie ukrywamy, że gale o lokalnym rozmiarze są tym, co cieszy nas najbardziej podczas naszych licznych wojaży po kraju i za granicą. Tym razem podróż będzie wyjątkowo krótka, bo zaledwie do położonego kilkadziesiąt kilometrów dalej Mikołowa, który ostatnio stosunkowo często płonie sportowym ogniem. Tym razem, za sprawą trzeciej odsłony Sharks Attack, która po raz pierwszy zawita na Górny Śląsk i ogłosiła kolejną porcję miejscowych (red. i nie tylko) nazwisk z rozpiski.

Najcięższym ogłoszeniem będzie starcie Łukasza Stępnia (3-2) z Silesian Cage Club z Krzysztofem Bąkowiczem (0-0) z Shark Top Team Bytom. Stępień ma już występy amatorskie na dużych galach i to na pewno będzie jego przewagą podczas walki 30 listopada. Jeżeli ktoś liczy na mocne gradobicie, nie powinien być zawiedziony.

Bardziej technicznie zapowiada się z kolei starcie Kamila Warzyboka (0-0) z Natal Gold Team Katowice z Szymonem Rakowiczem (0-1) reprezentującym barwy Octagon Team Żory. Pierwszy z wymienionych walczył na zawodowych galach jako amator, co z pewnością przyzwyczaiło go otoczki i emocji towarzyszących podczas pojedynku. Dwa zwycięstwa przed czasem z pewnością przygotowały go do kolejnego wyzwania, tym razem w Mysłowicach. Rakowicz z kolei jest po pechowej przegranej sprzed 2 tygodni, gdzie trafił rywala nielegalnym kolanem i został zdyskwalifikowany. Zobaczymy jakiego rodzaju naukę wyciągnął z tamtego wydarzenia.

Na gali nie zabraknie również wątków kobiecych. Tutaj na wysokości zadania staną Paulina Wiśniewska (3-1) z MMA Team Ostróda, która ma już dwa cenne zwycięstwa na 1 i 2 edycji Sharks Attack, kontra Barbara Grabowska (4-2) ze Szkoły Walki Drwala, dopiero debiutująca w organizacji. To tak zwane starcie biegunów, czyli północ-południe, a to wszystko w formule semi pro, które powinno dobrze przygotować je do nadchodzącego zawodowstwa.

Na koniec zostały Katarzyna Samerdak (0-1) z Shark Top Team Bytom i Sandra Kulpa (0-2) z Silesian Cage Club, czyli kolejna rywalizacja na poziomie śląskim, które odbędzie się w formule semi pro. Wyższa i bardziej doświadczona Sandra ma już na koncie start w warunkach jakie towarzyszą jej kolegom walczącym zawodowo, choć majowe wydarzenie nie poszło po jej myśli. Do Mysłowic przyjedzie jednak z solidnym postanowieniem poprawy.

Bilety są dostępne w cenie od 40 złotych i można je kupić drogą internetową TUTAJ.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x