Adrian Błeszyński po wygranej z Bureshkinem: „Fani dali mi wiatru w żagle.”

24 Listopad 2019
1

Adrian Błeszyński po jednogłośnej wygranej na Zagłębiowskim Horror Show 3 w starciu z Mikhailem Bureshkinem, który ostatecznie okazał się trudniejszym wyzwaniem niż na to wyglądało:

Spodziewałem się, że nie będzie lekko. Walka mogła się skończyć w 5 sekund lub w 15 minut i tyle akurat trwała. Parę razy chyba za bardzo się rozluźniłem, otrzymałem ciosy, ale na szczęście działa to na mnie jak płachta na byka. Wstałem szybko i zrobiłem swoje.

Gdy zaszedł mnie za plecy do duszenia, zachowałem spokój. Wiedziałem, że on szuka pleców i nie dałem mu wpiąć drugiego haka. To była tak naprawdę moja akcja, bo zrobiłem mu knockdown i delikatnie dałem ponieść się emocjom. Zajął pozycję, ale akcja była moja. Chciałem go wtedy ubić, bo nie duszenia a nokauty przechodzą do historii.

Standardowo jak przy gali w Sosnowcu, kluczowy był tutaj aplauz lokalnej publiczności:

Od pierwszej edycji ten doping jest podobny i może nawet głośniejszy z edycji na edycję. Czuję się wtedy jak żaglówka, która otrzymała wiatr w żagle.

A wiatr w żagle się przyda, bo na horyzoncie już kolejne wyzwanie:

Planuje odpocząć tydzień, gdzie pobiegam wokoło jeziora, spotkam się ze znajomymi i wracamy na pełne obroty. Na początku przyszłego roku jest planowana walka w Babilon MMA. Także nie schodzę z gazu.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Kalbar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kalbar
Gość
Kalbar
Offline

Tylko zwycięstwo 💪