Adrian Błeszyński przed walką z Bureshkinem: „W sobotę idę po swoje!”

23 listopad 2019
1

Adrian Błeszyński po ważeniu przed Zagłębiowski Horror Show 3, gdzie spotkał się oko w oko z przyjezdnym Mikhailem Bureshkinem z którym przyjdzie mu się zmierzyć w najbliższą sobotę. Każdy kto był w Sosnowu na walce „Aresa” wie, jakiego rodzaju energię wnoszą jego kibice i co oznacza to dla samego zawodnika:

Tak, jest pełna koncentracja i wiem, że są ze mną wszyscy bracia, rodzina, klubowi koledzy i mega mnie to motywuje. Nawet zasięgnąłem pomocy Artura Gołasia, który pomaga mi z tą głową, żeby lepiej to znosić i faktycznie bardzo dobrze to znoszę.

Czuję się dobrze i mam nadzieję, że jeżeli tylko będzie zdrowie, to mogę toczyć kolejne pojedynki jak tylko dochodzę do siebie. Wówczas trenuję, robię formę i lecimy dalej. Wiadomo, że nie biorę walk gdy nie jestem przygotowany. Nieraz z wielkim bólem przychodzi walczyć, ale nie jestem z tych, którzy rezygnują z powodu jakiegoś pęknięcia czy stłuczenia.

Kluczem bardzo często bywają przegrane, które w przejrzysty sposób pokazują luki u danego fightera. Ostatnia u Białorusina z Cezarym Kęsikiem, mogła być właśnie tym czego potrzebuje Adrian do pełni analizy:

Nie widziałem właśnie tej ostatniej walki z Kęsikiem, choć bardzo chciałem ją zobaczyć, ale niestety nie udało się bo nigdzie nie była dostępna. Widziałem jednak jego dwa lub trzy poprzednie pojedynki, więc jestem na niego przygotowany. Też nie mam jakiegoś wielkiego game planu, mam bowiem robić to co mi wychodzi w klatce. Wiem na co mam uważać, więc w sobotę idę po swoje.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kalbar
Kalbar
2 lat temu

Powodzenia 💪

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x