Adrian Dudek po krwawej przegranej: „Dwa tygodnie przed walką złamałem palec.” | ZHS 3

28 listopad 2019
0

Po krwawym i najprawdopodobniej najlepszym pojedynku na Zagłębiowski Horror Show 3 Adrian Dudek (3-1) poniósł swoją pierwszą zawodową porażkę z rąk dobrze przygotowanego Wawrzyńca Bartnika (5-1). Dudek zdradził nam, że podszedł do tej walki dwa tygodnie po złamaniu palca a teraz najprawdopodobniej doznał złamania ręki.

Złamaną rękę mam, dwa tygodnie przed złamałem palec, miałem go w szynie. Walczyłem z kontuzją. To nie jest żadna wymówka, chciałem walczyć i walczyłem. Niestety przegrałem niejednogłośnie ale szacunek dla Bartnika bo charakterny, konkretny chłopak.

Po udanej kombinacji, która najprawdopodobniej podłączyła zawodnika z Częstochowy, Adrian sprowadził walkę do parteru i poszedł po gilotynę, z której jego rywalowi udało się uciec. Prawdopodobnie lepszym rozwiązaniem byłoby pójście za ciosem w stójce.

Trochę nie słuchałem trenera, bardzo go za to przepraszam, ale ciężko było te łokcie robić, bo (rywal red.) blisko był. No co zrobić…

Sędziowie punktowi mieli ciężki orzech do zgryzienia. Ostatecznie po tym bardzo wyrównanym boju niejednogłośne zwycięstwo trafiło w ręce Bartnika. Dudek uważa, że walka powinna była zakończyć się remisem.

 Mogli dać na remis. Nie przegrałem ale też nie wygrałem. Dwa jeden było dla niego ale ja uważam, że nie przegrałem ale i nie wygrałem.

Cały wywiad dostępny w zamieszczonym materiale Video.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x