Anita Bekus i Ewelina Woźniak wciąż na wojennej ścieżce

19 listopad 2019
8
Anita Bekus i Ewelina Woźniak wciąż na wojennej ścieżce
foto.: envio fight night

Wydawało się, że czerwcowy pojedynek obu Pań, nawet jeżeli z fatalnym skutkiem końcowym dla Anity Bekus, to raczej na pewien czas zamknął pewien etap rywalizacji pomiędzy stronami. Okazuje się, że rany może i się zabliźniły, ale pod spodem najwyraźniej wciąż toczyła się infekcja, która wyszła na światło dzienne po tym jak Ewelina Woźniak nie dostosowała się do niepisanej reguły „Co się dzieje na macie, zostaje na macie”. Przynajmniej wg etyki Anity.

Wszystko zaczęło się tak naprawdę od kolejnej przepychanki słownej Aleksandry Roli z Karoliną Owczarz, która efektem kuli śnieżnej toczyła się dalej, zbierając przy okazji coraz to większe żniwa, zahaczając o tytularną Ewelinę i Anitę:

Zdjęcie z miejsca rozjuszyło reprezentantkę łódzkich Sharków, która odkurzyła Twittera po półtora roku nieobecności, zablokowała każdego kto polubił powyższe zdjęcie i jednocześnie odpowiedziała mocną salwą, którą później usunęła:

Ostatecznie wiadomość powróciła w zmienionej formie, zgodnie z zasadą „weź głęboki wdech, odczekaj dzień zanim zareagujesz”, czyli jako wytłumaczenie wybuchu gniewu:

Tak dla wyjaśnień mojego wczorajszego tweeta, którego usunęłam bo może zbyt impulsywnie zareagowałam. Po pierwsze nie tyczył się Oli Roli, bo dużo osób tak pomyślało. Ola i Karolina mają swoje sprawy do załatwienia i ja się w to nie wtrącam. Mój tweet był odpowiedzią na niesportowe zachowanie mojej byłej przeciwniczki z którą przed walką darzyłyśmy się (jak mi się tylko wydawało) wzajemnym szacunkiem. A po walce wraz ze swoim managerem w negatywny sposób wypowiadali się o mnie w wywiadach i social mediach, mieli jakieś pretensje o wypłatę, a finalnie wrzucanie zdjęć jak leżę znokautowana (z dopiskiem pękający balonik)??!! Wszyscy wkładamy dużo wysiłku i zdrowia w przygotowania i uważam, że powinniśmy się szanować! I każdy myślący człowiek zrozumie moją reakcję i może zbyt ostry ton wypowiedzi.

https://twitter.com/anitabekus/status/1196408574236397569

Powyższy tweet zawiera nie tylko usuniętą wiadomość, ale także wycinek prywatnych rozmów z Eweliną, której celem dla Anity było pokazać podwójną twarz w prywatnych rozmowach, jaką Woźniak miała jej okazywać przy mniej formalnych okazjach.

Tym samym mamy otwarty konflikt, który może kiedyś dać świetne podwaliny pod ewentualny rewanż, gdy obie zawodniczki zajdą już znacznie wyżej niż są obecnie. Zbyt szybki rewanż nikomu tak naprawdę się teraz nie opłaca, poza uspokojeniem własnego ego, a kiedyś będzie go można przekuć w formie finansowego argumentu za podpisaniem kontraktu. Pozostaje pytanie: czy zwycięży rozsądek czy górę wezmą emocje?

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zacaro
Zacaro
2 lat temu

Patologia połączyła Pana Wrzoska i Panią Bekus. Zczepili się jak dwa psy dupami

Przemek
Przemek
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Wchodziłem tu z zamiar napisania ze z Wrzoskiem news usuniety. Rozumiem i szanuje Panie Wojtku

moon
moon
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Już widzę ta „prośbę” 😁

Wasyl
Wasyl
Reply to  moon
2 lat temu

Pewnie pogroził, że „5 bezdomnych naszcza mu na ryj” jak to wcześniej robił.

Zawodnik32
Zawodnik32
2 lat temu

Nie znam żadnej z tych dziewczyn, nawet nie wiem która jest która i o co chodzi w tych sprzeczkach.

19 11 2019
19 11 2019
2 lat temu

Przyjdzie i czas, że pęknie też balonik pod nazwą Woźniak, który ostatnio pompuje ten błazen i hejter Kosiński.

Marko
Marko
Reply to  19 11 2019
2 lat temu

Marcin idz spać 🤣

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x