Były mistrz FEN Davy Gallon znokautował Rossa Pearsona efektownym kopnięciem

18 listopad 2019
0
Były mistrz FEN Davy Gallon znokautował Rossa Pearsona efektownym kopnięciem
foto.: Probellum MMA

To nie do końca prawda, że nikt nie znał Davy’ego Gallona do momentu fenomenalnego nokautu, jaki Francuz zaserwował w sobotę w starciu ze znanym Rossem Pearsonem. Ich starcie było najważniejszym pojedynkiem gali Mack the Knife MMA: Probellum w Newcastle, gdzie faworytem był oczywiście Anglik. Zobaczcie jak zakończyło się ich spotkanie…

W potocznej mowie Thunder Kick to znana z karate technika Do Mawashi Kaiten Geri i jest szczególnie niebezpieczne, ponieważ zadający cios wkłada w nieą dodatkowo całą wagę swojego ciała. Po drugie, otrzymujący uderzenie często nie jest w stanie zauważyć nadchodzącego kopnięcia, tym samym nokaut gwarantowany.

Gallon dał się poznać polskiemu fanowi w 2015, wygrywając wówczas Mariusza Radziszewskiego na gali IFN 1, czym potwierdził tylko fenomen oraz nieprzewidywalność francuskiej szkoły MMA. Doceniony przez FEN zatrudniony został przez organizację dwukrotnie, dzięki czemu pokonał Rafała Błachutę a później Michała Michalskiego w walce o pas. Przegrał jedynie z mistrzem Babilon MMA Danielem Skibińskim. Od tamtej pory walczył i wygrał dwukrotnie, a druga odbyła się właśnie minionej soboty, czym zapewnił sobie solidny awans oraz uwagę całego fighterskiego świata.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x