Daniel Omielańczuk bez presji na pas ACA: „Mogę walczyć nawet o złote kalesony”

16 listopad 2019
0

Trzy zwycięstwa z rzędu to już nie przelewki, zwłaszcza po stylu jaki zrobił to Daniel Omielańczuk na wczorajszej ACA 101, gdzie znokautował łokciem Denisa Smoldareva już w 1 rundzie. Jak twierdzi, wiele z tego było dziełem przypadku:

To był łokieć, taki lucky punch, którego nie planowałem. Bardziej służyło to temu, żeby zasłonić się po rozerwaniu z klinczu. Wyszło jak wyszło, on wyszedł trochę do przodu, trafiłem prosto na brodę, on padł. Nigdy nie ustalam sobie taktyki na walkę. Próbowałem go poddać, ale był bardzo silny. Prawie wszedł na mnie, ale udało się wstać i wyszło jak wyszło.

Nie próbowałem się nawet z nim szarpać w taki sposób, żeby to on się męczył a nie ja. Liczyłem na 2 rundę a jak będzie trzeba, to przewiozę go nawet do 3-ciej.

Wspomniane trzy wygrane to naturalny moment, gdy Polak mógłby walczyć o mistrzowski tytuł. Daniel ma jednak inne priorytety:

Jak będzie walka o pas to będzie. Ja nie chciałbym długo czekać i chcę walczyć jak najczęściej. Będzie o pas super, będzie inna to też fajnie. Dadzą mi to co biorę i mogę mierzyć się nawet o złote kalesony. Byle tylko zgadzała się ilość pojedynków w ciągu roku.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x