Doświadczony Krasnikov vs Langer, Marynchuk dla Radziszewskiego na Shark Attack 3

08 listopad 2019
3
Doświadczony Krasnikov vs Langer, Marynchuk dla Radziszewskiego na Shark Attack 3

Wg informacji od organizatora plany na starcie Alana Langera (9-7) podczas trzeciej Shark Attack były nieco inne, ale koniec końców wyszło bardzo sportowo, bo zamiast fightera z Mołdawii do Mysłowic przyjedzie bardziej doświadczony Andrey Krasnikov (14-7). Ukraiński sportowiec dosłownie kilka dni temu odniósł 14 zawodowe zwycięstwo, odbijając się po fali przegranych. W swojej karierze brał udział w najważniejszych wydarzaniach na rosyjskiej ziemi, takich jak M-1, ACA i inne.

Bardzo ciekawie zapowiada się również druga walka wieczoru, w której już dużo wcześniej zapowiedziano udział Mariusza Radziszewskiego (16-17-2). Naprzeciw niego stanie Maxim Marynchuk (13-12). Zawodnik z Ukrainy walczył już w Izraelu, Rosji czy na Słowacji, dlatego kolejny kraj na światowej mapie nie będzie stanowił dla niego problemu.

Jednocześnie przypominamy, że jest już ostatni dzwonek dla osób, które chcą spędzić tegoroczne Andrzejki z hukiem, bo wszystkie bilety na trybunę zostały oficjalnie wyprzedane. Zostały już tylko wejściówki na płytę, któe chwilowo można nabyć w promocyjnej cenie na stronie internetowej TUTAJ.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zawodnik32
Zawodnik32
2 lat temu

Wątpię żeby ktoś chciał spędzić Andrzejki na tej gali. Ale być może znajdą się odważni 💪

Zawodnik32
Zawodnik32
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Haha, dobre dobre , to się udało

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x