Kamil Minda po latającym kolanie: „Nie wiedziałem, że potrafię takie rzeczy.”

11 Listopad 2019
6

Kamil Minda po niesamowitym zwycięstwie nad Tomaszem Kolcunem podczas Mazurskiej Gali MMA, gdzie wbrew opinii udowodnił, że biali również potrafią skakać i do tego nokautować w fenomenalnym stylu:

Wielki szacunek dla Tomasza, bo odczuwałem jego siłę. Wszystko dzięki taktyce, bo gdybym poszedł w jego grę na wymianę, to mogłoby się to różnie skończyć. Dzięki trenerowi Oknińskiemu i Kevinowi Szaflarskiemu w narożniku, który mnie uspokajał. A Kolcun bardzo mocny zawodnik. Tak jak obiecywałem przed walką, że głowa spadnie to spadła. Wydaje mi się, że ostatnio wypowiadam prorocze słowa. Tak samo było z nokautem w poprzedniej walce, tak teraz ze spadającą głową. Nie wiem skąd wzięło mi się to kolano, ale czasami mam tak, że odpalam i robię takie rzeczy, że nie wiedziałem nawet że potrafię.

Więcej o kulisach pojedynku powiedział także obecny na miejscu trener Mirosław Okniński:

Kamil wykonał dobrą robotę… co mogę powiedzieć, Kamil wygrał, głowa spadła. My jedziemy do Warszawy, Kamil zostaje w Ełku. To kolano Kamil robił już zawsze, Kołecki już kilka razy dostał. Daliśmy mu melisę i wszystkie uspokajające środki (żeby się nie podpalał).

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
2 lat temu

Szkoda bo chłop miał jakiś tam potencjał ,ze względu na swoją siłę, Bajora ładnie stłukł ale psychika kompletnie przestała działać u Kamila, a w tej ostatniej walce niestety pokazał zero serca, wiem że wszedł czysty cios ale no widać ten brak woli walki…. chociaż dziwi mnie to patrząc na to ile wagi zrzucił,bo to wymaga charakteru Wiadomo że mistrzem UFC by nie został ale myślę że jakieś superfighty by mógł robić, ale jest jak jest…

.

moon
moon
Reply to  Michał
2 lat temu

Jaki on ma potencjał? 🙂 Nie rozśmieszaj mnie.

Michał
Michał
Reply to  moon
2 lat temu

Miał potencjał aby ubić Akopa, Popka, Oświęcinskiego, Juna… 🙂

Michał
Michał
2 lat temu

Wojtku, czy będzie obiecany wywiad z Kamilem Walusiem?

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x