Kamil Minda po latającym kolanie: „Nie wiedziałem, że potrafię takie rzeczy.”

11 Listopad 2019
6

Kamil Minda po niesamowitym zwycięstwie nad Tomaszem Kolcunem podczas Mazurskiej Gali MMA, gdzie wbrew opinii udowodnił, że biali również potrafią skakać i do tego nokautować w fenomenalnym stylu:

Wielki szacunek dla Tomasza, bo odczuwałem jego siłę. Wszystko dzięki taktyce, bo gdybym poszedł w jego grę na wymianę, to mogłoby się to różnie skończyć. Dzięki trenerowi Oknińskiemu i Kevinowi Szaflarskiemu w narożniku, który mnie uspokajał. A Kolcun bardzo mocny zawodnik. Tak jak obiecywałem przed walką, że głowa spadnie to spadła. Wydaje mi się, że ostatnio wypowiadam prorocze słowa. Tak samo było z nokautem w poprzedniej walce, tak teraz ze spadającą głową. Nie wiem skąd wzięło mi się to kolano, ale czasami mam tak, że odpalam i robię takie rzeczy, że nie wiedziałem nawet że potrafię.

Więcej o kulisach pojedynku powiedział także obecny na miejscu trener Mirosław Okniński:

Kamil wykonał dobrą robotę… co mogę powiedzieć, Kamil wygrał, głowa spadła. My jedziemy do Warszawy, Kamil zostaje w Ełku. To kolano Kamil robił już zawsze, Kołecki już kilka razy dostał. Daliśmy mu melisę i wszystkie uspokajające środki (żeby się nie podpalał).

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MichałmoonW.MrozowskiMichał Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Michał
Gość
Michał
Offline

Szkoda bo chłop miał jakiś tam potencjał ,ze względu na swoją siłę, Bajora ładnie stłukł ale psychika kompletnie przestała działać u Kamila, a w tej ostatniej walce niestety pokazał zero serca, wiem że wszedł czysty cios ale no widać ten brak woli walki…. chociaż dziwi mnie to patrząc na to ile wagi zrzucił,bo to wymaga charakteru Wiadomo że mistrzem UFC by nie został ale myślę że jakieś superfighty by mógł robić, ale jest jak jest… .

moon
Gość
moon
Offline

Jaki on ma potencjał? 🙂 Nie rozśmieszaj mnie.

Michał
Gość
Michał
Offline

Miał potencjał aby ubić Akopa, Popka, Oświęcinskiego, Juna… 🙂

Michał
Gość
Michał
Offline

Wojtku, czy będzie obiecany wywiad z Kamilem Walusiem?