Karolina Wójcik i Łukasz Parobiec na listopadowym Brave CF 30 w Indiach

13 listopad 2019
0
Karolina Wójcik i Łukasz Parobiec na listopadowym Brave CF 30 w Indiach

Egzotyczne wieści z Indii dotyczące polskich fighterów, a w zasadzie zawodniczki Karoliny Wójcik i zawodnika Łukasza Parobca, którzy już 23 listopada zawalczą na BRAVE CF 30 w mieście Hajdarabad.

Wójcik jest półtora miesiąca po przegranej o pas zagranicznego Contenders, gdzie walczyła z mocniejszą tego dnia Eweliną Woźniak. Pojedynek był na tyle bliski, że sędziowie wskazali ją niejednogłośnie, a więc starcie do samego końca rozstrzygało się na kartach sępunktowych. Jej rywalką będzie Maria Ribeiro (5-2), której stylem bazowym najwyraźniej jest brazylijskie jiu jitsu, a którego używa najczęściej by pokonać swoje przeciwniczki.

Ciekawie zapowiada się również rywal dla Parobca – reprezentujący Trinidad i Kanadę Todd Stoute (9-5). Oficjalne źródła podają różne rekordy, jednak po sprawdzeniu strony jego ostatniego pracodawcy wynika, że ten prezentowany powyżej jest najbliższy prawdy. Zawodnik ten najwyraźniej potrafi uderzyć i jednocześnie pozostaje otwarty na poddania. Z prywatnej historii wynika, że ma również przeszłość kryminalną o której wspomniał Łukasz w rozmowie z naszym portalem:

Coś tam o nim poczytałem, że siedział w więzieniu za gwałt, więc mam jeszcze większą motywację, żeby wymierzyć mu sprawiedliwość 👊👊 Od dwóch tygodni przygotowuję się, zbijam wagę ze 110 kg, ale już jest dobrze, bo ważę 101 kilogramów.

W Indiach jeszcze mnie nie było, więc jadę tam zwiedzać i walczyć. Nie przygotowuję się specjalnie pod niego, po prostu robię więcej sparringów. Cardio już jest, będzie zabawa.

Brave CF 30 już 23 liatopada i tradycyjnie będzie dostępne w PPV na FITE TV.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x