Konflikt na lini Najman vs Trybson zażegnany! Rewanż na pięści wciąż opcją

12 listopad 2019
7
Konflikt na lini Najman vs Trybson zażegnany! Rewanż na pięści wciąż opcją
foto.: youtube.com

Luty 2017 przeszedł do historii sportów walki jako termin, w którym po raz pierwszy, oficjalnie kibice mogli oglądać rodzący się konflikt pomiędzy Marcinem NajmanemPawłem Trybałą. Nowa data 10.11.2019. w Sochaczewie wyznacza jednak nowy rozdział pomiędzy obojgiem, ponieważ to właśnie tam w zeszły weekend zawodnicy spotkali się podczas Mistrzostw Polski ALMMA, by podać sobie ręce:

Widziałem wywiad Pawła z taką inicjatywą, aby podać sobie rękę. Animozje zostawiamy poza klatką, a sport to jest sport i tak pozostaje.

Co do tego w pełni zgodził się Trybson, który odpowiedział:

Sport powinien być miejscem w którym takie zachowania pokazujemy na tle swoich umiejętności, a nie niezgody i wyzwisk, które ostatnio mocno panują w internecie. Na pewno obecna tu córeczka Marcina z pewnością cieszy się, gdy fajnie tutaj rozmawiamy a nie kłócimy. Chcemy obaj dawać przykład, bo obaj jesteśmy ojcami i mamy śliczne córeczki. Myślę, że to jest odpowiedni moment, bo już dawno powinniśmy zakończyć ten spór i chyba dorośliśmy, żeby sobie podać rękę.

Wciąż jednak pozostają do wyjaśnienia kwestie rywalizacji sportowej wg Najmana, tym razem na zasadach bokserskich o czym mówi się od momentu ich walki w MMA:

To oczywiście nie wyklucza naszej rewanżowej walki na zasadach boksu. Wiem, że ty Pawle masz teraz obostrzenia kontraktowe póki co a ja idę dalej. Na następnej gali prawdopodobnie spotkam się z bestią Piechowiakiem. Natomiast bardzo życzyłbym sobie tego, żeby do naszej rywalizacji sportowej doszło na jeszcze kolejnej gali Fame MMA i mam nadzieję, że już nic nie stanie na przeszkodzie.

Na co oczywiście przytaknął Trybała:

Zakopujemy topór, ale nie uciekam i żebyś wiedział, że nie uciekam od rewanżu, że się z tego nie wycofuję i daję ci szansę rewanżu na twoich zasadach bokserskich.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nandi L
Nandi L
3 lat temu

Dobry przykład dla Dzieciaków! Gratulacje Panowie

eMWu
eMWu
3 lat temu

No i proszę, można kulturalnie? Po Trybsonie może bym się tego nie spodziewał, ale jednak widać, że facet dojrzewa. Brawo Panowie!

moon
moon
3 lat temu

Czyli Najman wreszcie swobodnie może wjechać do Torunia 🙂

Primo
Primo
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
3 lat temu

Straci na tym jedynie producent slomki ptysiowej , bo nie trzeba bedzie kupywac do oddania rzutu 😉

Primo
Primo
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
3 lat temu

Mi sie tez wydaje , ze konflikt zostal zazegnany wlasnie na potrzeby biznesowe , a czy sie myle , czas pokaze ;).

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x