Krakowiak, Bartosiński, Kalicki i Rajewski na karcie Wirtuoz Challenge 4

04 listopad 2019
0
Krakowiak, Bartosiński, Kalicki i Rajewski na karcie Wirtuoz Challenge 4

Czwarta i jednocześnie pierwsza gala Wirtuoz Challenge poza Wolborzem zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią poznaliśmy kilka ciekawych szczegółów odnośnie karty walk. Okazuje się, że 6-go grudnia będzie na co popatrzyć, bo już teraz zapowiada się na mocno sportową dawkę emocji.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią zawodnika i jednocześnie współwłaściciela organizacji, w Rawie Mazowieckiej nie może zabraknąć Marcina Krakowiaka (6-1), który przebojem wdarł się do rankingu kategorii półciężkiej w Polsce. Od 2018 nieprzerwanie idzie jak burza, nokautując lub poddając rywali na lewo i prawo. Na przełomie wrzesień/październik potrzebował niecałego miesiąca na dwa pojedynki, które rozegrał szybko i brutalnie na swoją korzyść, dzieląc obowiązki pomiędzy Wirtuoza oraz FEN.

U siebie zawalczy stały element organizacji Wirtuoz Challenge, czyli obecny od samego początku Adrian Bartosiński  (6-0). Niepokonany reprezentant Rawy Mazowieckiej niecały miesiąc temu dopisał cenne TKO z Krystianem Bielskim na FEN 26 i tak samo jak Krakowiak, stoczy w tym roku czwarty pojedynek.

Po takim pokazie umiejętności uderzanych jaki dał w sierpniu tego roku, nie może zabraknąć Aleksandra Kalickiego, który dołożył cegiełkę do ostatniego drużynowego zwycięstwa Polska vs Litwa na specjalnej edycji Wirtuoz Challenge. Miejmy nadzieję, że i tym razem zobaczymy jego kickbokserski kunszt, jaki wcześniej prezentował też za czasów DSF Challenge.

Z najnowszych ogłoszeń mamy z kolei udział Mateusza Rajewskiego, który po raz pierwszy zawalczy pod banderą Wirtuoz Challenge. Znany przede wszystkim z kickboxingu, walczył też w formule mieszanej za czasów dawnego PLMMA, a później wrócił do uderzania choćby w DSF Challenge i innych organizacjach.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x