Krystian Krawczyk o pas, Litwiniuk i Borowiec na świątecznej edycji TFL 19

08 listopad 2019
0
Krystian Krawczyk o pas, Litwiniuk i Borowiec na świątecznej edycji TFL 19

Kolejna trójka fighterów powalczy o grudniowe Święta w dobrym nastroju. Od tego oczywiście będzie zależeć ich dyspozycja na TFL 19 z datą 21 grudnia w lubelskiej Hali Globus. Mowa o Tomaszu Borowcu, Rafale Litwiniuku i Krystianie Krawczyku.

Ostatni z wymienionych – Krawczyk (3-2) jest już zasłużonym uczestnikiem gal Thunderstrike i właśnie z tego tytułu i ostatniej wygranej pod koniec września, stanie przed szansą zdobycia mistrzowskiego tytułu w kategorii piórkowej. Wg zapowiedzi organizatora na fanów czeka wyjątkowa niespodzianka w kontekście nazwiska jego oponenta.

Wyjątkowo ciężki zawodowy debiut, a w zasadzie półciężki patrząc przez pryzmat kategorii 93 kg, będzie miał tego dnia wspomniany Rafał Litwiniuk. Reprezentant Włodawy wróci po dwóch latach przerwy od startów, przeskakując jedną dywizję w górę.

Na koniec Tomasz Borowiec, który zawalczy nie w MMA, lecz w K-1 jak na jego bazę i zdobyte doświadczenie wskazują. Ten multimedalista Mistrzostw Polski w kickboxingu i członek kadry narodowej PZKB po raz pierwszy w życiu będzie miał okazję zawalczyć przed rodzimą publicznością w Lublinie.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x