Marcin Łazarz inspirował się Masvidalem w wygranej walce z Kalenikiem

24 listopad 2019
3

Marcin Łazarz lśnił podczas Rundy 9 w Białogardziej od pierwszej do ostatniej sekundy pojedynku. Już pierwsza akcja i latające kolano zwiastowały, że to nie będzie zwykła walka:

Jorge Masvidal… podoba mi się ten gościu. Wiedziałem, że Piotr będzie obalał, ale po dwóch atakach odpuścił widząc, że mam dobrą postawę w obronie, że jestem nisko na nogach. Trzymałem dystans, nie forsowałem wiedząc, że prowadzę w tej walce. Wiedziałem, że on sam przyjdzie. Nie chciałem z nim iść w parter i tak sukcesywnie go sobie rozbijałem, rozbijałem. No, udało się.

Jak się okazuje, całe przedsięwzięcie było zaledwie o krok, a właściwie nawet palec u nogi, by w ogóle do niego nie doszło:

W ogóle dobrze, że do tej walki doszło i po wszystkim już mogę to powiedzieć, bo po wygranej. Dostałem strasznej infekcji na palcu u nogi. Dostałem zastrzał, obciąłem to i zrobiła się infekcja. Nad paznokcie zrobiła się taka oponka z ropą. Cholernie bolesne do tego stopnia, że wczoraj byłem na pogotowiu i serdeczne pozdrowienia dla Wojtka Słowińskiego, brata od organizatora, który mnie postawił z powrotem na nogi. Nie mogłem ustać na nogach, a dzisiaj stałem dobrze, nie? Wycisnęliśmy to, ale to było takie uczucie jakby walec przejechał ci po nodze. Z bólu zaciskałem zęby z całych sił, więc dobrze że dzisiaj udało się w ogóle wyjść do walki. Wygrałem sam ze sobą, bo miałem na końcu języka żeby się wycofać. Ale nie mogłem się wycofać, tym bardziej u siebie w mieście, gdzie wszyscy liczą na tę walkę wieczoru. W ogóle nie jest łatwo o przeciwnika dla mnie i podziękowania dla Kalenika, że przyjechał, bo tam wcześniej były zmiany. Tomasz Kondraciuk, może kiedyś się uda, bo już dwa razy byliśmy zestawiani.

Tym samym, wbrew wcześniejszym emocjonalnym zapowiedziom, przygoda z MMA trwa w najlepsze:

Ciężko mi jest skończyć karierę, może dlatego, że tak mało jest nas w 93 kg. Miałem jakieś takie chwile załamania. Ja też mam rodzinę i mam o kogo dbać. Jak wyjdzie jakaś fajna oferta, to czemu nie.

Poniżej nagranie z całej walki.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stanisław Dupczyciel
Stanisław Dupczyciel
2 lat temu

Patrzcie jakie te polaczki są głupie , Wojtek wrzucił za free walke Łazarza z Kalenikiem na jutuba i 1500 wyświetleń, a jak Łazarz walczył na KSW 37 z Wójcikiem na KSW w systiemie pay per view ,to nabił lepsza oglądalnosc pomimo , ze te janusze musieli za to zapłacić 40 zł , xddddddd

Stanisław Dupczyciel
Stanisław Dupczyciel
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Nie dla marki Panie Redaktorze lecz dla ,,brandu” trzeba dostosować swoją narracje do Macieja Kawulskiego , Maciej Kawulski użyłby sformułowania brand w tym przypadku.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x